Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Patlatma Programı Yoktur!

facebook patlatma programı

Çalınan Adresler için Uygulanabilecek Yöntem
Birileri hesabınızı çaldı ya da ele geçirdiyse o zaman son seçenek kalıyor o da facebook hesabını patlatma.

İşte bu devrede pek çok kişi facebook hesap patlatma programları kullanır.

Facebook Hesap Alma
Daha önceki yazılarımızda örneğin facebook hesap alma, facebook geri elde etme gibi yazılarımızda bundan bahsettik.

Ayrıca güvenlik bilgileri adlı yazımızda da bundan söz ettik.

Burada değinmemiz gereken sizleri bu program var diyerek kandıranlara inanmamanızdır; ki şu belli ki bu tür programlar var ancak beleş olarak dağıtılmaz ya da gizlice bunu bilen kişiler anca dağıtabilir.

Sizlerin indirdiği ve denediği programların %90 ı normal anti-virüs sistemleri tarafından algılanır ve bunlarda başarı şansı oldukça düşüktür.

Facebook Patlatma Programı İndir
Bu yazımızda yer alan program linkleri KALDIRILMIŞTIR. Sebep olarak kişilerin 3. şahısların hesaplarına el atmaları ve bu linklerin de dağıtılmasıdır; başta uygun olması ve yardımcı olması amacıyla bilgilendirilme koyuldu ancak bunun tersi olunca linkleri kaldırdık.

Bunun yerine yukarıda verdiğimiz yazılara bakmanızı öneririm.
Ayrıca kurtarma seçeneği olarak facebook hesabınızda güvenlik soruları; telefon bilgisi; ek olarak bi email var mı yok mu vs kontrol ediniz.

XRC Sonx

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Facebook Patlatma Programı Yoktur!”

  1. hakan dedi ki:

    çokkkkk

  2. ibo batuhan dedi ki:

    bnde seni

  3. elanur dedi ki:

    seviyorun

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
e-posta kur
E-posta Kur

E-Posta Nedir? Bu bilgilendirme neden var demeyin; gerçekten de e-postayı ilk kez alan pek çok kişi vardır; kendim de e-postayı...

Kapat