Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Sayfa Kasma

facebook sayfa kasma

Facebook sayfa açmak basit ve pratik olsa da beğenen sayısını arttırma uzun dönemde büyük maliyet gerektiren ve siteniz varsa da zamanla beğeni artmasını bekleyeceğiniz zahmetli bir girişim.

Facebook beğenen sayısını arttırmada denenen yöntemlerden birisi de bunu gerçekleştiren siteler; karşılıklı beğenme üzerine. Bunun en güzel örneği de Addmefast. Genel olarak gerçek kullanıcılar beğenir ve kredi kazanır; ayrıca siz de kredi kazanıp sayfanızın reklamını da yapabilirsiniz.

Popüler Facebook Sayfa Beğeni Arttırma Siteleri
Addmefast.com ve likeall.org gibi siteler bu sitelerin başını çekiyor. Burada kredili sistem ile dilediğiniz kadar sayfanıza beğeni alabilirsiniz. Bu da sayfanızı Facebook’ta daha tanınmış hale getirecektir.

Likelo
Likelo’yu kullanabilmeniz için Google Chrome kullanıcısı olmanız gerekiyor. Aksi taktirde likelo’yu kullanmanız mümkün değil. Access Token sistemiyle sayfanıza beğeniler kazandıran Likelo’yu kullanmanız ise oldukça basit. Likelo.com adresine girin ve Method 1’in yanındaki “Click and Add” butonuna basın. Karşınıza bir küçük sayfa çıkacak ekle butonuna basın ve likelo’nun yüklenmesini bekleyin. Daha sonra method 1’deki “Click Here to Login” linkine tıklayın ve giriş yapın. Hepsi bu kadar.

Hit Kas
Hit kas Facebook sayfanızı beğendirebileceğiniz gibi birçok sosyal medya ürününe dair aktiviteler içeren bir beğeni kazandırma sitesi. Tamamen ücretsiz olan site aynı zamanda tamamen Türkçe… Yani sayfanıza olan beğeniler bu sitede tamamen Türkçe olacak.
.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Facebook Sayfa Kasma”

  1. Milan dedi ki:

    Takipçi ve sayfa kasma işi artık sahte hesaplard ayapılıyor, özellikle sahte bayan hesapları ile yapan çok

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama
Ehliyet Ceza Puanı Sorgulama

Ülkemizin Vazgeçilmez Sorunu Bütün dünyada olduğu gibi ülkemizde de trafik en büyük sorunlardan bir tanesidir. Özellikle kendisini iyi bir şoför sanıp...

Kapat