Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Sayfa Resmi Yapma Programı

facebook resim yapma programı

Sayfalarınıza Özel Özgün Resimler Yapın
Facebook’un kullanıcılara sunduğu imkanlardan olan sayfa oluşturma özelliği gittikçe yaygınlaştı. O kadar syafa arasından hem içerik; hem konu hem de görünüm olarak farklı ve dolu olanlar ön plana çıkıyorlar. Bu yazımızda sizlere bunlardan bir tanesi olan “sayfa görünümü” başlığı altında listelenen “sayfaya resim ekleme” özelliği ile sizlere orijinal ve kolayca resim oluşturabileceğiniz; hareketlilik ve 3D görünüm katabileceğiniz programlardan bazılarını göstereceğiz.

Orijinal Olan Her Zaman Öndedir
Hem sayfa içeriği; hem görünüm hem de kullancığınız resimler farklı olmanızı sağlar. Bunun için de uğraşmanız gerekiyor. Altta sizlere kullanabileceğiniz; alanlarından ödül almış ve kullanımları basit olan resim yapma programlarından birkaçını gösterdik.

Resim Yapma Programları İle Sayfanıza Logo Hazırlayın
Ulead systems:
15 gün kullanım izni veren (lisanssız), alanında birçok ödül almış bu program ile resimleri hareketli yapabilirsiniz. Paint’den hazırladığınız resimlere bu programla şekil verebilir; farklılıklar çıkarabilirsiniz. İndirmek için TIKLAYINIZ.

gifmax:
Gif formatında resimler oluşturabileceğiniz; kullanımı oldukça basit ve kulanım süresi SÜRESİZ olan bu Türkçe programı indirmek için TIKLAYINIZ.

Dynamic Photo HDR:
Adından da anlaşılacağı gibi hareketli ve dinamk resimler oluşturabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla çekildiğiniz fotoğrafları birleştirebilir; doğa ve 3D görüntüleri bir araya getirebilir, özel HD görünüm verebilir ve böylece ortaya yaratıcı oluşumlar çıkarabilirsiniz. Hme siteler için hem de facebook sayfaları ve grupları için kullanılabilir bu programı indirmek için BURAYA ya da BURAYA tıklayınız.

Pixarra 15.26:
Şimdiye kadar yaratılan en güçlü resim editörü olmasına rağmen en kolay kullanıma sahip olan program. Normal boyaam, çizme gibi nette fırçalama; sulandırma ve kalem kullanma vs. özellikleri var. Kullanımı hoş ve kolay olan bu programı indirmek için TIKLAYINIZ.

XSC Not: Download işlemleri sitemiz üzerinden yapılmamaktadır. Programların gösterildiği siteler üzerindnen yapılmaktadır. Lütfen indirdikten sonra MUTLAKA virüs taraması yapınız.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
İnternetten maç izleme siteleri
Maç İzleme Siteleri

Güncelliğini Kaybetmeyen Bir Konu Nitekim sportif faaliyetler çıktıktan sonra değerini katlayarak arttırdı. Bunun spor olmasının yanısıra birçok kesim için ekonomik...

Kapat