Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Şifre Kırıcı Aldatmacalarına Aldanmayın!

Facebook Şifre Kırıcı İndir

Facebook Hesapları Hakkında
Facebook açıldığı günden beri diğer sosyal ağlar gibi Hesap çalmak için açıklar vardı; pek çok kişi bu yöntemleri kullanarak ve yayarak hesap alabiliyordu; daha sonra hem bu açıkların giderilmesi hem de açıkların yok edilmesi ile öyle %100 çözüm diyenlerin de yalanları ortaya çıktı.

Üye Ol Diyenlere İnanmayın
Bazı sitelerde “id” giriniz ya da “Facebook hesabı girin” diye bilgi gözükür; buraya sahte id girseniz de “şifre çözüldü” ve “üye ol gör” denir.

Bu arada Facebook kaydol ve facebook giriş yazılarımıza da bakınız.

Mobil telden giriyorsanız mobil facebook kurma bakınız.

Ve üye olduktan sonra da sizden para isterler; çoklu hesap için ya da kesin çözüm için 300-500 ya da 1000 $ gibi.

Bunlara İnanmayınız
Facebook hesabı şifresini bilmeden ve maili olmadan ya da gizli soruları bilmeden alamazsınız. Dolayısı ile şifre çözücü diye milleti kandırmaya yönelik programlara inanmayınız (bunu yapanlar olabilir örneğin 2 bin $ gözden çıkarıyorsanız deneyin).

Değişik öneriler ve facebook hesap alma için facebook hesap çalma programı ve facebook hesap alma yazılarına bakınız.

Sağlam Şifre ve Gmail Hesap
Son dönemlerde Facebook mail sistemi diye birşey gündeme gelmişti; buna baktığımızda da aslında mesaj bölümünde siz maile mesaj atabilir ya da başkası sizin facebook kullanıcı adınıza (örneğin sayfalarimiz@facebook.com email atarsa) e-posta gönderebilir o zaman panelinizde gözükür.

İşte burada Gmail dedim çünkü o konuda rakip olmaları çok zor; en sağlam ve şifre çözülmesi en güçlü olan sistemden bahsediyoruz. Sağlam gmail şifresi ya da telefon ile korunan (6 haneli şifre) ve  sağlam facebook şifrenizle aslında hesabınızı sağlamca koruyabilirsiniz.

Bu yazıda belirtmek istediğim Facebook şifre kırma programı indir diye aramayın çünkü bunların çoğu aldatmaya yönelik bir kısmı da virüslü dosya; bence kanmayın.

XRC Sonx

7 yorum yapıldı ilgili konu; “Facebook Şifre Kırıcı Aldatmacalarına Aldanmayın!”

 1. Yurdanur dedi ki:

  Youtube abone kasma,youtube abone hilesi gibi yöntemler sağlıklı değildir gerçek anlamda bir sistem gereklidir.

 2. kenan dedi ki:

  ben fesbuka gıremıyomneden

 3. kenan dedi ki:

  slm mılet selm

 4. elcin dedi ki:

  facebook kirmak

 5. (by}hacker)} dedi ki:

  biri bana msn sihirbazı link atsın

 6. nicat qahramanov dedi ki:

  salam facebook şifre kırıcı lazım bana acilen hesabımı çaldılar maili değiştirmişler ne yapmam lazım

 7. süreyya kılıç dedi ki:

  şifremi unuttum nasıl açabilirim

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat 15 yaş
Xat 15 Yaş

Xatla Özdeşmiş Xat aramasını yaınca xat ile özdeşleşen ve benzeyen çok fazla sonuca gidersiniz; xat 15 yaş da bunlardan birisi....

Kapat