Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Facebook Toplu Sohbet

facebook sohbet

Facebook Sohbette Toplu Konuşma
Facebook sohbet ilk çıktığı zamanlarda bazı kullanıcılar tarafından en sıkıntılı yönü toplu konuşma özelliğinin olmamasıydı. Bu da birçok kullanıcının canını sıkıyordu ancak Facebook geçtiğimiz yıllarda buna da çare buldu ve sohbet konusunda bayağı ilerleme kaydetti.

Aslında Facebook’un MSN Messenger’a vurduğu son darbe de bu toplu konuşmanın çıkması oldu. Chat özellikleri ve gerekse kameralı görüşmelerin kalitesi MSN’i çok geride bıraktı. Kullanıcılarına sosyal bir platform da yaratan Facebook sohbet özelliklerini gün geçtikçe daha da geliştiriyor. Tarayıcılarda da, telefonlarda da bu özelliği barındıran Facebook birçok kullanıcının taktirini kazanmış durumda.

Facebook Toplu Konuşma Nasıl Olur?
Bilmeyenler için Facebook’ta toplu konuşmanın nasıl olacağını bu yazımızda anlatacağız. Umarım sizler için yararlı olur. Öncelikle sohbeti toplu yapmak için, sohbete dahil etmek istediğimiz arkadaşlardan birinin penceresini chat yapmak için açıyoruz.

Bildiğiniz üzere bu chat sayfası en altta küçük bir dikdörtgen olarak açılıyor, bu dikdörtgenin en üst mavi kısmında bazı butonlar bulunuyor. Bu butonların en solundaki yani üzerinde artı işareti bulunan butonla sohbete arkadaş ekleyebiliyoruz.  Bu butona bastığınızda karşınıza ufak bir kutucuk gelecek buraya arkadaşınızın adını yazıp ekleyebilirsiniz. Böylece toplu konuşmaya başlatabilirsiniz. Bu konuşmaya birçok kişi ekleyebilirsiniz.

Sohbette toplu konuşma için ayrıca bir programa ihtiyaç yok. Sadece sohbeti açıp konuşmanız yeterli. İyi sohbetler dileriz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
dns değiştiren programlar
DNS Değiştirme Programları

DNS Değiştirmek için Güncel Programlar          DNS’i elle değiştirmek istemiyor ve her defasında güncel bir DNS aramak...

Kapat