Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Fantasy

xat fantasy power

Fantastik İfadeler
Yeni İfade Gücü “Fantasy” power Limitsiz  olarak listede. Allpowers’a dahil olan bu güç (bu güç sizde yok ise allpowers ifadesi ile hat#g kullanamazsınız) listede sadece 250 Xats.

Kodları
Xat Fantasy power gücü ifade kodları:

(fantasy) (axe) (darkeyes) (dragon) (flail) (hole) (helmet2) (medusa) (orcm) (elf2) (ogre) (orcf) (invis) (scroll) (slash) (smskull) (sword) (wizard).

NOT: Ayrıca (d#hole) (hehe#hehe#hole) kodlarını (çalışması için son bölüme kod olarak #hole eklenmeli) ayrıca efekt olarak kullanabilirsiniz.

Teşekkür
Bu güce bakılması, ifadelerinin görüntülenmesi ve ayırdığı zaman için İnat Arda’ya Teşekkürler.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Fantasy”

  1. kral ahmet dedi ki:

    Bu gücü çok sevdim süper ya

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat feast power ifadeleri
Feast

Şükran Günü Her yılın Kasım ayının son Perşembe'si şükran günü kabul edilir. Geçen sene bunun için thanksgiving gücü çıkmıştı. Bu...

Kapat