Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Futbol İzleten Mekanlara Dikkat Edin!

maç izletenlere dikkat

Futbol Keyfini Yaşatan Mekanlar
İnternet üzerinde canlı maç izleme olanağını sunan ve kimi DNS değiştirerek kimileri de Proxy ayarları ile oynayarak donmadan maç izletebiliyorlar. Bunu kar haline getirip bu hile ile milleti kandıran ve bu yolla kazanç sağlayan yerlere lütfen dikkat edin.

Donmalardan Şüphelenin
Normal Lİg TV ya da D-smart yayınları HD görüntü sağlarlar ve maç boyunca donma ya da ek ses çıkmaz. Oysa bu sahte yayınlarda sık sık donma ya da görüntü kalitesi bozukluğu olabiliyor.

Reklamlara Bakın
Yayın yapanlarda ayrıca Lig TV nin yer almadığı ve üstte çıkan ya da ara ara çıkan reklamlar yer alabiliyor; oysa normal yayınlarda bu site reklamları olmaz; sadece şirket reklamları pop-up olmadan görüntüde çıkarlar.

Dolandırıcılar Hakkında
İnternet site yayınlarını projektörlerle kendi yayınları gibi gösteren ve bu yolla milletten yayın karşılığında para toplayan ve gelir elde edenleri fark ederseniz lütfen ilgili kurumlara bildirin.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
2013 ösym yds sınavı
2013 YDS Sınavı Değerlendirmesi

YDS Olarak Yapılan İlk Sınav KPDS ve ÜDS birleşmesi ve tek sınav olması ile canlanan YDS sınavı 7 Nisan 2013...

Kapat