Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gelişmeler

ashley leggat xata katıldı

YENİ XAT 89. GÜCÜ
Xat resmi twitter hesabında yapılan duyuruda 89. gücün “summer” olacağı belirtildi. Zamanında ve güzel güçleri çıkaran xat, bu güçlerin işlevsel ve görünümlerinin özellikleriyle de başarı yakalamış durumda.
89. Xat gücünün ifade powers şeklinde olacağı ve bu gücün “limited” olarak sınırlanmış olacağı da biliniyor. Haftasonu çıkması beklenen bu güç için daha fazla bilgi alındığında haber verielcektir.
Önceden belli olan bu ifade gücücnün sunduğu ifade kodları ise şunlardır:
(summer) (beachbbq) (cooler)  (efan)  (fishing)  (frisbee) (goggles) (kayak)  (laytowl) (pina) (sanddig) (sandplay)  (bands)  (towl)  (waterbottle) (waterskii)

ASHLEY LEGGAT YENİ İKON İLE XAT’A KATILDI
24 yaşında ve Kanadalı aktris, dansöz ve şarkısı olan Ashley Leggat, McDonald Life with Derek  rolünde tanınmıştı.
Myspace sayfasına Xat chat grubu ekleyen Ashley, KENDİ chat grubunda xat kullanıcılarıyla 9 Temmuz’da buluştu. Bizde hoşgeldin diyerek onu orada gözlemledik.
Dikkati çeken bir başka nokta ise, bu ünlü ağırlama uygulamasının Xat için  bu konuda bir ilk olmasıydı ayrıca xat kullanıcıları farketmiştir:
Ashley Leggat yeni ikon (pawn) alarak ünlülere özel bu ikonla farkını da ortaya koymuştu.

Xat’dan daha fazla ünlü oyuncu konuk etmesini bekliyoruz 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Gelişmeler”

  1. erbil dedi ki:

    Teşekkürler kaliteli içerikler için umduğuu buldum RSS den takip ediyorum

  2. emel dedi ki:

    Xat ne kadar da çok gelişmiş hiç beklemediğim kadar içerik ve yenilik eklenmiş xat.com a

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat sorunları
Neler Oluyor?

SON ZAMANLARIN TARTIŞMASI Birçok kişi xats/days ya da powers kaybettiğini, xat kayıtlı hesabında bunların yok olduğu şikayetleri ile geliyor ve...

Kapat