Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gezginler Video Dönüştürücü İndir

free audio converter

Video  Dosyalarını Ses Dosyalarına Dönüştürme
Video dosyalarını ses dosyalarına kolaylıkla dönüştürebilirsiniz; mp3, wav, m4a, aac formatları arasında dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Free Audio Converter Özellikleri ve Kullanımı
Free Audio Converter ile ister tek tek ister çoklu bir biçimde dosyalarınızı belirttiğiniz uzantılara çevirebilirsiniz. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken dönüştürülecek dosyaları seçip format biçimlerini ayarlayıp “Convert” butonuna tıklamak.

Windows XP, Vista, 7 ve 8 sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışan Free Audio Converter ile çok büyük bir kolaylıkla video dosyalarınızı ses dosyasına çevirebilirsiniz.

Programın boyutu yalnızca 22.9 MB’tır ve kurulumu çok çok basittir. İşletim sistemi ve donanım özelliklerinize göre 2-3 dakika içinde bilgisayarınıza yüklenir. Kaldırmak istediğinizde program ekle/kaldır menüsüne otomatik eklenen kaldırma dosyasını (unistall) çalıştırmanız yeterli.

Gezginler üzerinden indirmek için Tıklayınız.

.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
twitter takipçi kasma
Twitter Takipçi Kasma

Twitter hesap açtıktan sonra bunu ticari olarak planlamak, site reklamı yapmak ya da gösteriş amaçlı takipçi kitlesi arttırmak için güncel...

Kapat