Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gkaoani

Yeni xat grup gücü olan Gka-oani powers çıktı, Japon yüzlü ifadeler manasına gelen ve 30 ifadeye bu görünümü veren bu grup gücü, listede 1.000 xats olarka yer aldı.

 

Bu gücü sunduğu ifadeler şunlardır: (ksmile) (kbiggrin) (kwink) (keek) (ktongue) (kcool) (kmad) (kconfused) (kredface) (kfrown) (kcrying) (ksleepy) (kdizzy) (kglare) (khello) (kmischief) (knod) (krant) (ksad) (ksmirk) (kstraight) (kun) (klove) (kclap) (kfit) (khehe) (khug) (kkiss) (kstruggle) (keyerub).

Bu gücü barındıran kullanıcı, gkaoani ifadesini diğer ifade ve güçlerle beraber başka gruplarda da kullanabilir, örneğin (ill#gkaoani).
Limitli olmayan bu güç hakkında daha fazla bilgi için
BURAYA tıklayın.

Listede gkaoani powers

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Gkaoani”

  1. İzmiRock dedi ki:

    güzel paylaşım emeği geçenlere teşekkürler

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat hesap kilitleme özelliği resimsel görünüm
Yeni Eklenen Özellikler

Son dönemlerde çıkan (hesap kilitleme bu sabah) ve önemli derecede bilgi sağlayan bu iki gelişmeyi bu yazıda aktaralım: Birincisi allpowers...

Kapat