Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

GKKITTY

xat gkkitty grup gücü

GKKITTY 110. GRUP GÜCÜ
Xat Resmi Twitter hesabı üzerinden açıklanan bu güç, Limitli Grup Gücü olacaktır. Diğer grup güçlerindeki ifade güçlerinden biri olacağı (Gkbear, Gkaoani, Gkaliens) belirtildi.

110. Güç ile xat chat grubuınuzdaki kullanıcılar o gücün ifadelerini kullanabilecekler (bağışlayıcı/days olanlar).

TEST EDİLİYOR

XSC tarafından da test bu güce ifade önerileri ile siteye uyum ve renklendirme çalışmaları değişik sitelerde değşik kullanıcılarca test ediliyor. Güncel bilgi yakında 🙂

GÜNCEL BİLGİ
8000 GKITTY gücü listede 600 Xats olarak çıktı. Giderek sayısı azalıyor ve fiyatı da azalıyor; daha sonra LİMİTLİ olacak.

İFADE KODLARI
gkkitty), (kkbiggrin), (kkconfused), (kkcool), (kkcrying), (kkd), (kkdance), (kkdead), (kkeek), (kkfrown), (kkhide), (kkhug), (kkmad), (kkpaws1), (kknme), (kkpaws2), (kkpaws3), (kkredface), (kkscn), (kkshock), (kksleepy), (kksmile), (kkstraightface), (kkstruggle), (kktongue), (kkun), (kkwary), (kkwink), (kkx3), (kkxd), (kkyawn)

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 yorum yapıldı ilgili konu; “GKKITTY”

  1. murat dedi ki:

    xat.com/komedi_dkkan <<SİTEME HERKEZİ BEKLERİM

  2. yaşar dedi ki:

    arkadaşlar şifre nasıl kırılıo ben kıramadım

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat gifts
Xat Gifts

Hediye Verme ve Alma Sevgililer günü öncesinde çıkarılan bu özellik, sevdiklerinize hediye sunmayı ve hediye almayı olanaklı kılıyor. Xat'da ilk...

Kapat