Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gkpanda

xat gkpanda power

118. Xat Grup Gücü
GK serisinin (gkbear, gkaliens, gkaoani, vs.) yeni üyesi olan GKPANDA power listede LİMİTLİ olarak yerini aldı. Fiyatı gittikçe düşen bu grup gücünün daha sonra ise limitli olarak Trade’de pazarlıkla alınabilmesi mümkün.

Aktif Olduğu Grupta Kullanılabilir
Herhangi bir kullanıcı eğer bir grupta bu güç aktifse orada bu gücü kullanabilir.  Eğer grupda güç yok ise bu gücün sahibi gkpanda ifadesini diğer efektlerle beraber de kullanabilir (eek#gkpanda).

Sunduğu İfadeler
Bu grup gücü bir ifade gücü olarak da bizlere şu kodları kullanabilmeyi olanaklı kılıyor:
(kpannoyed), (kpcrying), (kpd), (kpembarassed), (kpfit), (kphurt), (kpjoy), (kplove), (kppaws), (kppaws2)

Aktifleştirme
Diğer grup güçlerini aktifleştirdiğimiz gibi (atama, onaylama, admin panelden güce tik koyma ve “save changes” yapma)  aktifleştirebilirsiniz. Bilmeyenler BURAYA tıklayarak ilgili sayfadan gerekli bilgiler alabilir, gruplarında kullanabilirler.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Gkpanda”

  1. mowwwwwi_maker dedi ki:

    saolllllş

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
youtube mobil giriş
Youtube Mobil

En Popüler Video Paylaşım Sitesi Her kategoride videolar bulunan ve sürekli güncel; seçilerek hazırlanan videolar ile siz de anı yaşayın....

Kapat