Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gmail Şifre Kırma Mümkün mü?

Gmail şifre Kırma Programı indir

Mümkün Olmayan Bir Durum Yok
Burada tabii ki mümkün değil imkansız demek olanaksızdır çünkü bazı açıklar giderilse de ehr zaman bir şekilde bu işi yapanlar sırları de vermeden hesapları elde edebiliyorlar.

Bildiğiniz gibi Facebook, Gmail, windows live, google apps, yahoo gibi büyük siteler ve şifreleri encrypt edilerek veritabanlarında saklanır ve farklı algoritmalarla çalıştırılırlar.

Facebook kaydol, msn kur ve kaydol

Dolayısı ile bu tür sistemlerde direk bir program ile şifreyi elde etmek oldukça zordur.

2 Adımlı Doğrulama ve Güvenlik
Diyelim ki gmail hesabınızda 2 adımlı doğrulama kullanıyorsunuz ve o zaman bir Gmail şifre kırma programı ile hesabınıza saldırı düzenlendi ev ard arda tonlarca şifre oluşturularak hesabınız elde edilmeye çalışılıyor. İşte bu durumda Google sistemi bu botları ve otomatik şifre saldırılarını engeller ve doğrulama kodu koyar.

Eğer program bunu da geçerse o zaman işte telefonunuza şifre gelir; bu şifrenin doğru girildiğini gösterir ama mobil koruma olduğu için asla giriş yapamazlar.

Hatalar ve Uyarılar

Gmail ya da Yahoo veya hotmail gibi sistemlerde artık ard arda 3 den çok yanlış girerseniz doğrulama bölümü çıkar; hatta xat sitesinde de yanlış girdiğinizde 5 den sonra bloklanıyorsunuz. Bu ise programların çalışmasını engelliyor.

Şu halde “Gmail hesap çalma programı” ya da “şifre kırma programı” diyenlere inanmayınız çünkü böyle bir sistem olsa da artık işe yaramaz.

E-posta msn al

Başkaları Bilgisayarınıza Sızmasın
Antivirus, spyware, malware tarzı sistemler ile korumada olduğunuzu sanmayın; girdiğiniz sitelerden indirdiğiniz herşeye kadar güvende olduğunuzu bilmeniz ve kendinizi güvenli tutmanız gerekiyor.

Özellikle de Adult, warez, crack, serial,p2p ile uğraşıyorsanız indirdiğiniz ya da çalıştırdığınız programlarla bilgisayarınıza keylogger ya da trojan gelme riski daha yüksektir; kişiler bu şekilde bilgisayarınıza sızarak yazdıklarınızı ve ekranı görebilir; izleyebilir bilgilerinizi alabilirler.

Önerilerimiz
Güvenlik Bilgileri kısmında sizlere önerileri sunmuştuk. Kısa ve öz olarak sizlere önerim;

 • bilmediğiniz programları indirmeyin;
 • exe. dosyalarını bilmiyorsanız çalıştırmayın;
 • ara ara windows görev yöneyicisi ile çalışan uygulamaları kontrol edin;
 • 3 ayda bir (veya 2-6 ay) format atın;
 • bilmediğiniz sahte “video oynatıcı” play tuşuna basmayın;
 • Gmail kullanırken 2 adımlı doğrulamayı aktif edin;
 • Şifrelerinizi güncel tutun ve kurtarma seçeneklerini mutlaka güncelleyin;
 • Kimseyle kişisel bilgilerinizi paylaşmayın ve sahte login yerlerine bilgiler eklemeyin.

NOT: Bunlar kişisel bilgilere dayalı yazılardır, daha çok deneyime dayalı olarak yazılmıştır. Görüş ve önerilerinizi yorumlarda belirtiniz.

XRC Sonx

5 yorum yapıldı ilgili konu; “Gmail Şifre Kırma Mümkün mü?”

 1. iyi bir dedi ki:

  slm yeni bir arkadaş8

 2. ya benim gmail mi patltılar porgamnı bana atrmsnız dedi ki:

  ya lütfen porgamı verin abiler

 3. gazi kemal dedi ki:

  bence cokk acımasızz bisyy

 4. çiçek dedi ki:

  slm millet

 5. XP dedi ki:

  sddssdsdsdsdsdsddssddsds

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Videolu Facebook Üye Olma
Facebook Kaydol Videolu Gösterim

Bu Kadarı da Olur mu Diyenler... Facebook kaydolmak bazıları için çok basit iken bazıları için birtakım sorunlarla karşılaşmadıkları için vidoelu...

Kapat