Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gold Limitli Mi?

Xat’ın 4. Epic Gücü
Listeye çıktığında ilk gün tradedeki ücreti 49k’ya kadar inen ve ardından ertesi gün listeden çıkarılan gold için limitli olup olmadığı konusunda endişeler var.

Listede “unlimited” demesine karşın listed eolmayan ve limitli olan bu güçle ilgili değişik sorular bizlere soruluyor.

Limitsiz Olarak Listeye Çıkacak
Bu güç bir süreliğine listede yer almayacak. Bundaki amaç epik olan ve pahalı az olan bu gücün değerini daha çok arttırmak. Nitekim listeden alındıktan sonra ücreti 555-65k arasında değişti. Bu şekilde önemi ve değeri de artmış oldu.

Bu şu da demek belki 1 hafta belki de birkaç ay sonra listede sürekli olacak. O zamana kadar karlı çıkmak için akıllıca davranmak lazım.

Bazen Listeye Çıkıyor
Ancak ara ara listeye çıkıyor. 2-3 günde bir bazen de haftada bir listeye 10-20 tane gold çıkıyor. Kaçırmamak lazım.

Bu arada Gold gücü ile ilgili bilgi yazımızı okumak için BURAYA tıklayınız.

XSC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Hediyeler

Xat Gifts Xat hediye gönderme özelliğine daha önce Gifts yazımızda değinmiştik. Daha çok kategorilendirilen ve pek çok kişi tarafından artık...

Kapat