Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Gold Power

xat gold power

Yeni Xat Gücü
Xat’ın 4. rare gücü  GOLD power oldu. 50.000 Xats olan bu güç şu an listede ara ara yer alsa da bu güç Limitsiz olacaktır. Purple gücü gibi bu güç de ikon gücüdür (pawn power). Bu güç ikonunuza parlaklık ve altın rengi kazandırır. Parlaklık için siz de ayrıca Purple gücü de bulunmalıdır.

Özel Durumlar
Bu güç ile siz de aynı kademede bulunan herkesten daha yukarıda gözükürsünüz (aynı üyeler arasında kimde gold varsa daha yukarıda gözükür).
Banlansanız bile ya da offline olup çıksanız bile ikonunuz hala altın renginde olur.

$modu (gizli owner) kullansanız bile hala aynı gold gücü aktif olur.

İfadeleri
 (gold) (goldb) (bar) (bars) Burada “Bars” ifadelerde el işareti “GOLDB” ise ifadelerde özel olarak geriye dönüş efektleridir.

Güncel Gelişmeler
Yeni Gold epic gücü çıkınca Purple ve Namecolor fiyatları da düştü. Daha önce 24.8k verip alabileceğiniz Purpleye bu aralar sadece 20k-21k vererek sahip olabilir; 9k-9.3k ya da NC alabilirsiniz. Ancak bildiğiniz gibi bunlar güncel fiyatlardır; zamanla artıp azalabilir.

4 yorum yapıldı ilgili konu; “Gold Power”

 1. leman dedi ki:

  Bence çk güzel duruyor hatta o gün sordum 60k dediler listede yoktu gelcek fln diyolar anlamadım zaten

 2. hüseyin dedi ki:

  Bu ne ya 50k kim verir gold için gereksiz bir güç bence

 3. Kapri dedi ki:

  Bu gücü alamadım listede yok sözde limitsiz diyor nasıl oluyor bu yardım edin

 4. XthexmuToX dedi ki:

  slm

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat bot power
Bot

Yeni Grup Gücü 150. Xat grup gücü Xat Bot power listede 1.000 xats.  Gücü aldığınızda sitede aktif edin daha sonra...

Kapat