Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Google 2 Adımlı Doğrulama Yeni Görünümü

google 2 adımlı doğrulama yenilendi

Yeni Panel Görünümü
Google güvenlik önlemlerinden olan 2 adımlı doğrulamayı az çok biliyorsunuzdur; özellikle de bu sistemi kullananlar varsa haberleri vardır.

Bunun için Google hesaplarına giriş yaparken gerek gmail olsun, gerek adsense, youtube ya da blogger veya adwords ws google ile alakalı hizmetlerde eğer hesap korumalı ise cep telefona gelen kod ile giriş yapılıyordu; bunun için yer alan ingilizce ve daha sonra ufak Türkçe panel artık değişti ve şimdi yeni görünümü resimde de gördüğünüz gibi yer alıyor.

Google Gmail güvenlik önlemleri için gmail hesap güvenliği yazısına bakmanızı öneririm.

 Telefon ile Güvenlik

Bu sayede birileri sizin hesabın şifresiin bilse de ele geçiremez çünkü telefona gelecek olan doğrulama kodu önemlidir; işte bu doğrulama kodunu yazma bölümü şimdi ortada yer alıyor.

Ayrıca yer alan bağlantılar da Türkçe ve tıkladığınızda Türkçe açıklamalı kurulum ve yardım sayfaları yer alıyor.
Bundan başka telefon yanınızda değil mi seçeneği ile de diğer giriş seçenekleri; önceden belirlenmiş kodları girme imkanı sunuyor.

Öneri 
Sizlere hesabınızın sağlamlığı; kullandığınız iş ve işlemlerde de yardımcı olması amacıyla tavsiyemiz bu sistemi kullanmanızdır; Google Gmail telefon koruması ile siz de güvenlik seviyenizi arttırın.

Orijinal yazıdır; şifre doğrulama alanına  girdiğimiz zaman çıkan yeni değişikliği bildirmek üzere yazılmış xat bilgisi yazısıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat hileleri bilgilendirme
Xat Hileleri

Xat Hakkında Bilgilendirme Xat.com sitesi genel olarak chat üzerine kurulu odalar içeren ve sohbet kutusu hizmeti veren ve chat içerisinde...

Kapat