Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Google Chrome DNS Ayarları

google chrome dns değiştirme

En Çok Kullanılan Tarayıcı
Geçtiğimiz yıllarda büyük bir üstünlükle İnternet Explorer farklı olarak ön planda iken son zamanlarda en popüler, hızlı ve güvenilir tarayıcı Chrome İ.E yi geçmeyi başardı; tabi bunu genel olarak ülkemiz için diyorum.

İstatiklere baktığımda da ayrıca siteye giren kişi yüzdesine baktığım zaman da bunu net olarak gördüm.

Kullanıcıların şimdilerde sordukları şey ise Google Chrome DNS Değiştirme.

Tamamen Aynı Sistem

Burada bilmeniz gereken, dns değiştirmek tarayıcı değil bilgisayar ya da labtop ile alakalı bir durumdur yani tarayıcı için değişmez.

Yani İ.E için ayrı, Google Chrome için ayrı ya da Firefox için ayrı DNS yapmanız gerekmiyor.

DNS Nasıl Değiştirilir?
Daha çok açılmayan sitelere girmede, yasaklı sitelere girme de ya da uygunsuz sitelere girmek için dns değiştirmek istendiğinde işe yarar.

DNS değiştirilmesi için DNS Nasıl Değiştirilir yazımıza bakınız; ayrıca DNS numaraları yazımıza da bakarak aktif ve hızlı çalışan dns için bilgiler alınız.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
mobil set dns uygulaması
Mobil DNS Değiştirme

Mobil İnternet Kullanımı Telefonlardaki hızlı gelişme ve akıllı telefonlar ile internete girme döneminde artık ortaya çıkan en önemli sorun cep...

Kapat