Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Google Chrome Proxy Adresleri

google chrome proxy değiştirme ayarları

Chrome’de Proxy Değiştirmek
Yasaklı siteler için en kesin ve hızlı olan ve DNS değiştirmekten sonra gelen proxy değiştirme Google Chrome ayarları bu yazıda kısaca anlatacağız.

2012 Mayıs öncesi sadece DNS değiştirerek her tür yasaklı siteye girmek mümkündü ancak bu DNS birimlerinin internet kısıtlamasından sonra kısıtlanmaları pek çok sitenin de açılmamasına neden oldu.

İşte bu aşamada en aktif çalışan durum ise proxy; proxy ip numaralarını atayarak istediğiniz her tür siteye giriş yapabilirsiniz ki bunlar sportlemon ya da chatroulette ya da bahis siteleri ya da xhamster, beeg vs gibi siteler…

Google Chrome Proxy Değiştirme
Ayarlar tıklayın (bağlantı sekmesinin yanında; torna vida işareti gibi) ve açılan bölümde en alta giderek gelişmiş tıklayın ve açıldığında “Ağ” yazan bölüm göreceksiniz ki zaten orada da proxy bilgisi yazar; oraya tıklayın ve açıldığında “Lan ayarları” seçin; gelen bölümde ise proxy için ip yazma ve port yazma bölümü vardır.

Buraya ip ve port yazarak tamam demeniz yeterlidir; yeniden google chrome penceresi açın ve istediğiniz sitelere girin.

NOT: İnternet explorer proxy için İnternet explorer proxy değiştirme yazımıza bakınız.
Ayrıca DNS Numaraları da dns değiştirmek isteyenler için yararlı olabilir.

 Örnek Proxy Numaraları
BURADAN PROXY LİSTESİNE GİDEBİLİRSİNİZ.
Örnek olarak çalışan aktif proxy numaraları altta yer alıyor.

  • 95.170.208.100–8080-Irak
  • 203.254.223.54–8080–Kore
  • 217.171.58.106–8080–Polonya
  • 95.181.108.17-54321-Rusya
  • 60.190.129.52–3128–Çin
  • 186.92.234.113–8080–Venezuella
NOT: Bunlar listeden seçilen karışık ama çalışan proxy adresleridir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
internet explorer proxy ayarları
İnternet Explorer Proxy IP Adresleri

Hiçbir Program Kurmayın Bilgisayarınıza hiçbir şey indirmeden ve sadece ip numarasını değiştirerek yasaklı sitelere giriş yapın. Normalde bilinen hotspot shield...

Kapat