Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Google Pagerank Güncelleme

google pagerank güncelleme

7 Kasım 2012
Google Pagerank güncelleme ve sitelerin sayfa değerlerinin değişme tarihi; genel olarak birkaç gün süren işlem; pek çok sitede değişimler oldu; xat.com pr 5 de kalırken; blogcu da 5 ama liveinternet.ru 9 yükselirken Facebook.com hala 9; XRC siteleri ise genel olarak pr1 ile 4 arasında değişiyorlar.

Tarihleri Kesin Değil
Google Pagerank güncelleme işlemleri ve gösterimleri 3 ay ile 6 ay kadar zaman alabiliyor; bu kesin bir zaman dilimi değil ve bunu ara ara yaptığınız kontrollerde görüyorsunuz.

Pagerank Değerleri

Daha önce backlink nedir ve toplistler hakkında  bilgi yazmıştık; ayrıca pr yüksek domain alma hakkında da yazı yayımlamıştık; burada dikkat ederseniz pr yükske ama biten domain alma tehlikeli çünkü güncellemeden sonra çoğu 0 oluyor; bir kısmı sabit kalıyor.

Dolayısı ile pr yükske ama domain süresi biten domainlerde index ve alınan backlink sayısına bakınız.

Pagerank genel olarak en çok alınan backlinkler ve bunların kaliteleri; alınma şekilleri ile veren sitelerin değerleri ile bağlantılı kompleks bir işlem; işte bu nedenle de sıralamada önemli bir faktör.

Siz de PR Değerinizi Öğrenin
Wmaraci ya da Pagerank Checker gibi sistemler ile bakabilirsiniz; ancak şunu vurgulayalım ki Pagerank her şey demek değildir; sıralamada yer edindiren faktörlerden sadece birisidir; bu nedenle pr yükselmesi sıranızı değiştirmeyebilir de 🙂

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Google Pagerank Güncelleme”

  1. engin dedi ki:

    arkadaşlar bu güncelleme yalan artık google güncelleme beklemeyin böyle analiz dğeişti google için

  2. burak dedi ki:

    koli, kutu, kolici, kutu koli, koli kutu

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yandex mail kaydol
Yandex Mail Kaydol

Email Gönderim Sistemlerinden Email kaydolmak; e-posta kaydolup mail sisteminden faydalanmak için kullanabileceğiniz bir  diğer email sistemi Yandex mail. Daha önce...

Kapat