Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Google Şifrematik

google android uygulaması

Güvenliğinizi Arttırın
İnternet ortamında bankalar ve hosting ile bahis şirketleri dışında mail olarak en sağlam bilinen gmail biliyorsunuz ki Google ürünü.

2 adımlı doğrulama yaparak da SMS sistemiyle şifre alıp giriş yapıyorsunuz, bu da email güvenliğinizi kat kat arttırıyor.

Google Şifrematik Nedir
Bu bir uygulamadır. Bu uygulamayı şifre almak için indirmeniz gerekiyor.

Nitekim Google hesap doğrulama (Google authenticatorn) bazı siteler tarafından kullanılabiliyor örneğin xat.com gibi ya da başka siteler…

Burada  Google doğrulamasını aktif ederseniz size kod verecektir; o kodu indirdiğiniz Google Şifrematik uygulamasında girerek aktif ediyorsunuz. Bundan sonraki her girişinizde telefonunuzdan bu uygulamaya tıklayıp 6 haneli rakamı almanız gerekiyor.

Google Şifrematik Nerelerde Yüklenir?
Android aletleri, Blackberry, İphone ve İpad gibi cihazlarda indirerek yükleyip aktif edebilirsiniz, aramaya “Google authenticator” yazmayı unutmayınız.

Daha Fazla Bilgi
Google şifrematik için daha fazla bilgiye BURADA bakınız.
Ayrıca Xat Google Veritification için ise Google Xat sayfamıza bakınız.

xsc

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Google Şifrematik”

  1. leyla googleci dedi ki:

    google şifrematik indirdim ben de ama nasıl isim vereceğiz bende menü tuşu çalışmıyor yardım lütfen

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
internetten futbol izleme
İnternetten Maç İzleme

Online Maç İzleme İnternetten online maç izleme özellikle de online futbol maçlarını anında internet üzerinden izleyebilme herkesin aradığı en büyük...

Kapat