Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Grup Güçleri

xat group powers

Aylardır Xat Oylama bölümünde öneriler sunulan ve çıkması beklenen grup güçleri, Xat tarafından yapılan bir duyuru ile resmen ortaya kondu.
Birçok kişi tarafından değişik grup güçleri aylar önce önerilmişti ve büyük ihtimal Xat bunu yeni yılda yapmayı amaçlamıştı.

Peki nedir grup güçleri?

İçerik olarak geniş ve gruplerı ilerletici, istenmeyen kullanıcıları engelleyici ve siteye daha fazla “widget” eklemeyi, görünüm vermeyi amaçlayan güçler dizisi…

Tabi bir kısmı için henüz erken ancak önerilmedi de değil. 😆

Xat’ın ilk duyurduğu “Banish” ise, henüz test aşamasında ve Xat içeriğini henüz bildirmedi.

Sizler de bu konuda güçler önerebilir, destek vererek yeni güçlerin listeye konmasına yardımcı olabilirsiniz.
BURAYA tıklayarak Xat’a, BURAYA tıklayarak da bizlere bildirebilirsiniz. 😯

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xat Powers

XAT POWERS  YARDIM VE  XAT POWERS KODLARI En iyi Türkçe Xat Rehberi olan XSC Xatbilgisi hizmet sitesi ile xsc.gen.tr ile...

Kapat