Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Güncel Yarışmalar

SON GELİŞMELER
Her hafta nerdeyse bir yarışma var, xat aktivite konularında gerçekten öncül. Organize yarışmalarda hem yarışmayı düzenleyenler hem xat hem de katılımcılar kazanıyorlar.
Türklerin de haberi olsun diye bilgilendirelim dedik, çünkü ödüller dudak ısırtıcı.
Sadece yarışmaları takip ederek ve düzenli, manalı uygulamalarla katılarak onbinlerce xats kazanabilir, büyük kar elde edebilirsiniz.

Şu son zamanlarda aktif 3 yarışma var.:
Angel ve Support kazanma
15k Xats ve Boot power

Purple Kazanma
Yukarıdaki yarışmalardan diğer yazımızda Angel yarışmasını görebilirsiniz, okumak için TIKLAYIN.

DİĞER YARIŞMALAR
1:) Chrisss’in düzenlediği (xat.com/freewebs veya help ya da trade takılır) ve mysocialradyo.com sahibi olan Chriss, düzenlediği yarışmada 10 dakikalık klip istiyor. Tabi bu klip radyo yayını olmalı ve siz dj lik yapmış olmalısınız, içeriği de xat’a uygun olmalı. Klibinizi
Contests@mysocialradio.com adresine gönderebilirsiniz. Son katılım tarihi 30 Temmuz.

  • 1. 15k Xats
  • 2. Boot power
  • 3. El sıkma

2:)

Ziggy’nin düzenlediği bu yarışma daha çok xat.com/Teens ve xatteens.com sitelerinin tanıtımına yönelik.  Yapmanız gereken işler ise zor. Adım adım takip etmeniz gereken adımlar var.
Biz size 5 adımı söyleyelim:

Kazanana Ziggy tarafından purple verilecektir, Kolay gelsin 🙂

You can leave a response, or trackback from your own site.

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Güncel Yarışmalar”

  1. leylacık dedi ki:

    Katıldım hepsine ama hiçbirinde kazanamadım bu ne iştir anlamadım ki

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni grup Güçleri ve ABD Bağımsızlık gücü

ABD Bağımsızlık Gücü (independence) ABD bağımsızlık günü kutlamaları için önceden çıkarılan bu güç, simge olarak da değişik ifadeler sunuyor. Amerikan...

Kapat