Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Haberleri

FRANSIZCA YARDIM GRUBU 

Xat,çoğunlukla kullanıldığı ülkelerde “Xat Yardım” grupları açıyor; İtalyanca,İspanyolca,Portekizce vs. den sonra yeni bir dilde daha yardım grubu açıldı. 

Xat Fransızca yardım grubu açıldı ve özellikle akşamları aktif durumda oluyor http://xat.com/Aide .
(Groupe de l’aide française ouverte et xat particulièrement actifs la nuit, quand vous venez.)
 

Aide Fransızca yardım demek ve sahip yapılan kullanıcı da Fransız xat gönüllülerinden olduğundan grubu kurmada yardımcı oldu.  

YENİ XAT YÜKLENME SAYFASI 

Xat sohbet gruplarının açılmasında normalde (h) ifadesi (cool) gözükür (bazan smile) ve dolması beklenir.
Oysa yeni sistemde (allpowers) ifadesi şeklinde yüklenme biçimi olacak.
Sistemi denemek için grubunuzun sonuna ?test ekleyin (örneğin xat.com/sohbet?test) ve yöntemi test edin.
 

YENİ İFADELER 

(ribbon) (contempt) (fedup) (horror) (look) (spin) (tipsy) gibi ifadeler eklendi,henüz smile list (ifade menüsü,sol alt) yer almamasına karşın,tets sitelerinde kullanıldıklarında aktif oldukları gözükebilir (diğer ifade ve güçlerle kullanılabilirler). 

 yeni xat ifadeleri  

TÜM EFEKTLERİ KULLANMA 

Genellikle powerslerde olan özellikler sadece sarı ifadelere ve bazı güçlere uygulanır ancak bu yeni flaş versiyonla tüm ifadelere ve tüm güçlere efekt ekleme özelliği uygulanabilecek (test sitelerinde görebilirsiniz). 

Hem renk güçlerini hem de el ifadesi (ya da diğerleri…) tüm ifadelerde kullanabilirsiniz (Örneğin -yıldız-domuz-köpek-güneş-lamba vs. ifadeler).

xat efektlerini diğer onje ifadelerinde kullan 

 NUM POWER VE PURPLE POWER DEĞİŞİKLİKLERİ 

Num güücü normalde sadece ufak yazıları destekliyor (XAT SOHBET CLUB XSC yazarsanız xat sohbet club xsc şeklinde küçülüyor). 

Ancak yeni versiyonda büyük karakterlere izin var.
Purple gücüne ise daha fazla parlama özelliği eklendi.
 

 Num powers büyük yazabilme özelliği

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
İfade Yapma Yarışması

Xat sponsorluğu ve Xatchats denetiminde devam eden "smiley contest" [ifade yarışması] için son tarih 7 Mart,büyük ödüllü yarışmada hatırlayacağınız gibi...

Kapat