Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

Biz Kimiz

Xat Bilgisi XSC sitesinde 6.yılımızı gururla doldurmakta ve yeni bir yıl ile daha (7.yıl =2009 itibariyle)  devam ediyoruz.

İlk olarak xat smilies sitesinde,daha sonra xat genel ve xat room6 daha sonra Xat Türkçe ve en son Xat Sohbet sitelerinde Xat’ın bize gönüllü olarak verdiği görevleri yerine getirip,şu anda da Xat Fan Sitesi olarak diğer xat kullanıcılarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Önemli Bilgiler: Bu güncelleme ile sitenin 2016 yılında hala aktif olduğunu belirtmek üzere yaptık. Sitemiz eski hizmeti ile devam etmekle birlikte çoklu amaçlar ve pek çok konu ile ilgili bilgilendirme; hizmet için devam etmektedir; kişisel sitemizde de bireysel bilgi yazıları yer almakta ve kullanıcı yorumları doğrultusunda içerikler de eklenmektedir.

Genel Hizmetler: Xat chat sitesinde köklü geçmişimizde xats ve site satış ile alışları da yaptık,güvenli ve emin adımlarla Xat Türkçe’de en iyi kaynak olduk.

Site Xat için XSC ekibi tarafından hizmet amacıyla konmuş olup,amacımız en güncel xat haberlerini duyurmak ve orijinal xat rehberi olmak.

Sitemizde özellikle önerdiğimiz kategorilerde gezebilirsiniz:

15 yorum yapıldı ilgili konu; “Biz Kimiz”

 1. izmirli serkan dedi ki:

  her xat sitesinde sizler kadar duruma ciddi şekilde yaklaşan görevliler olsa sohbetler çok daha kaliteli olur hep karı kız ayıklama yada belden aşağı muhabbetlere tanık oluyoruz xat çoluk çocuğun takıldığı bir mecra olmamalı olgun adam gibi insanlar hangi kanalda ben gidip oraya takılayım diyorum o da yok 30 yaş üzeri yazmış adam 17 lik bebeye yavşıyor şerefsiz kusura bakmayın yazdıklarım için bir düzene girse odalar en çok ben sevineceğim belkide

 2. xsc dedi ki:

  Bu yorumları ve geri bildirimi umarım kendisi de okur.

 3. cengizhan dedi ki:

  seviyesiz ve ahlak dışı muhabet eden sitelerden bizim kendimizi çekmemiz sadece bizi kurtarır yada o an için sorun çözümü sayılır. ama asıl çözüm caydırıcı 1 ceza site kapatma veya regi dondurma vb gibi… suçun veya kişinin konumuna, davranışlarına göre uygun 1 ceza uygulanmalı.şikayetlerimizle ve isteklerimizle emini(m)iz…ilgileniyorsunuz ama 1az daha yogunlaşmak egilmek lazım…SAYGILAR.

 4. cengizhan dedi ki:

  adaletsizlik davranışlar bizi tetikleyip öfkelenmemize neden oluyor ve sözlü tartışma küfe dönüyor…ortamı bozan yada geren deil banlanması gereken buna müsade edenlerdir.ve şikayetlerimiz önemsensin kaale alınsın istiyoruz.ve biz egerki kişisel 1 düşmanlık güdüyor izlenimini veriyorsak xat çalışanları şikayet ettigimiz sitede her hangi 1 nikle 1 gün deil 1 ssaat takılması o ortamda bulunması bizim anlatmaya çalıştıgımızı yaşayarak anlamasına ve haklılıgımızı ıspatlamaya yetecektir.

 5. xsc dedi ki:

  Tam olarak neyden tahrik oluyorsunuz?

 6. cengizhan dedi ki:

  yorum deil!!! xat sohbet sitesinde veya bünyesinde çalışmakta olan >>>serkan Yardim (4230809)<<< adlı kişi kapatılacak ve ya takipteki sitelere yardım etmekte ve adaletsiz 1 site tönetmekte. bizlerde bu konulardan rahatsız olup sürekli tahrik olmaktayız.ya işini yapacak yada bu işi bırakacak xat bizim için varsa kişiye özel deil genel herkese çaışmalı.

 7. isimsiz dedi ki:

  offf sigarası olan varmı 😀

 8. XccX dedi ki:

  iyi kanka senden:D

 9. CxxC dedi ki:

  XccX nbr kanka:D

 10. İsimsiz dedi ki:

  Soner kafanı sikim xat parayı alıo sen ne sikime seviniyon 😀

 11. Dark dedi ki:

  0 senın s0runun sensızım< Bız Gurur Duyuy0ruz.!

 12. sensizim dedi ki:

  yazıklar olsun koca 4 yıl xattamı gecmiş nasıl kör ettiniz bu gencleri !

 13. hayko cepkin dedi ki:

  BASARHLAR

 14. hayko cepkin dedi ki:

  TEBRIKLER

 15. eyüp dedi ki:

  Bence 5. yıl oldu çünkü çok oldu geçeli 🙂

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.