Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hero

xat hero power

Kahramanlık İfadeleri
Xat ifade güçlerinden olan “Hero” gücü LİMİTLİ  olarak satışa sunuldu. Bu aralar trade’de ücreti 500-800 xats arasında değişen bu ifade gücü, yeni efektler sunarak da diğer güçlerle beraber kombine ederek değişik görseller ortaya çıkarmaya imkan veriyor.

İfade Kodları

Sunduğu İfadeler:  (hero) (daggers) (electro) (epi) (fireball) (flying) (genie) (iceman) (invisi) (jekyl) (maddr) (telekin) (amazon)

Bireysel Güç
Yeni gücü BURADAN alabilirsiniz.

Xat.com erişime kapatılmasından sonra ilgilenmeyebilirsiniz güçlerle. Ancak bu bilgiler özellikle ülkemizde hosts dosyası ya da programla girenler ile; diğer ülkelerden (özellikle Avrupa ve ABD) giren Türkler için bilgi verme amaçlıdır.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU
Xat Neden Kapandı?

FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNUNA AYKIRILIK Xat.com'un kapatılmasından sonra ana sebebi bulmaya çalıştık. Bunla ilgili Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı, TC Adalet...

Kapat