Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Horror

horror power

Cadılar Bayramına Az Kaldı
Her yıl 29 Ekim’de özellikle de hristiyanlar tarafından (katolikler hariç) kutlanan ve sembolleri ile birçok ülkeyi etki altına alan ayrıca “balkabağı” nın ön plana çıktığı bu bayram ABD’nin popüler bir bayramı olarak gözüküyor. Buna kısa bir süre kala xat’da yeni yeni gücünü çıkardı.

Horror Power
Xat’ın yeni grup gücü. Hem gizemli/korkutan ifadeler sunan hem de animasyonlu arkaplan kullanma imkanı sunan bu güç, listede şu an için 300 xats ve limitli değil.
İfadeleri:  (horror) (franken) (goblin) (knife) (pkncut) (spider) (triclops) (vamp) (warewolf) (mist)

Animasyonlu Arkaplanlar
Şu an için 6 animasyon yer alıyor (sayı artabilir?). Bunlar: skeleton, eyes, cauldron, witch, Blood, halloween. Her biri için sırasıyla 2’nin katları kadar güç sayısını sitenize “assign” yapmanız (aktarmanız) gerekir. Yani;

  • skeleton => 1
  •  eyes => 2
  •  cauldron => 4
  • witch => 8
  •  Blood => 16
  •  halloween => 32

Yanlarında bulunan sayılar kadar horror powers sayısını sitenize atamanız gerekir. Daha sonra grup güçleri yönetimi bölümünde de söylediğimiz gibi site yönetim panelinden güce gelip aktif etmeniz, edit tıklayıp ayarlarını yapmanız gerekiyor.

Önemli Not
Sitede animasyonlu arkaplan görmek istemiyorsanız genele $flix=off göndermeniz yeterlidir.

Basit Ayarlar

Effect
Colors eg r#g or FF00FF#0000FF
Horizontal offset % (-100 to +100)
Vertical offset % (-100 to +100)
Scale % (1-1000)
Background
Option (see wiki)

İkon Olarak Kullanımı
29 Ekim sonuna kadar eğer şapka gücünüz varsa (hat power), bu gücün sunduğu ikonları pawn olarak kullanabilirsiniz.
Kodlar: hayalet:(hat#hg) kafatası:(hat#hs) sihirbaz:(hat#hw). Sonlarına #renk kodu da ekleyebilirsiniz.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat site engelleme blok
Xat Site Engellemeleri

Güncel Bir Durum Sürekli olarka birilerinin başına geliyordur, ya da duymuşsunuzdur; kişinin xat sitesi xat ana sayfasından silinir, gruplarda çıkamaz...

Kapat