Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hotmail Kaydol

Hotmail Kaydol

Ülkemizde En Sık Kullanılan Hesap
Ülkemizde geçmiş yıllarda daha çok MSN kullanılması ile ön plana Hotmail çıkmıştı, şimdilerde yerini Gmail ya da Yahoo veya başka hesaplar almış olsa da gene de kolay erişimi olması ve hemen alınması ile ayrıca sık bilinmesi ve söylenmesi ile de kullanılıyor.

Hem sitelere kayıt olurken ya da forum kayıtları ile resmi site girişleri ya da chat siteleri ile twitter Facebook girişi vs için gerekli olan mail sisteminde Hotmail adresiniz varsa bu işinize yarayabilir ve direk yazarak onaylayabilirsiniz.

msn kaydol

Hotmail Kaydol

Bunun için site adresi https://login.live.com/  gitmeniz yeterlidir, ya da hotmail.com ziyaret edebilirsiniz.

Giriş yaptıktan sonra ilk adreste login olanda zaten login paneli diğerinde de giirş yapma paneli geliyor; altta yer alan “kaydol” tıklayarak hesap açabilirsiniz.

Detaylı hotmail kaydol bilgisi için Hotmail Hesap Açma yazımıza bakabilirsiniz.

DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Kayıt olma panelinde özellikle dikkat etmeniz gerekenleri xatbilgisi.com olarak sıraladık, en önemlisi bilgisayar güvenliği iken bundan sonra dikkat edilmesi gerekenler;

 • Parola Oluşturma
 • Parola sıfırlama seçeneklerinizi oluşturun
 • Diğer e-posta adresi
 • Posta Kodu
Özellikle bunlara dikkat edin. Nitekim kurtarma seçenekleri hesabınızı kaybettiğinizde ya da çalındığında veya şifre unuttuğunuzda kullanmanız gerekebilir o nedenle güvenli olarak sağlam şifre ve ulaşabildiğiniz mail ve doğru posta kodu ile güvenli şifre giriniz.
Bu adımlardan sonra “Doğrulama” bölümünde  “Kabul ediyorum” tıklayarak kayıt olun ve kullanmaya başlayın.
XRC Xat bilgisi, xrc sonx, orijinal yazıdır, bilgi verme ve uyarı amaçlıdır.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Hotmail Kaydol”

 1. xsc dedi ki:

  Verdiğim linke tıklayın; bilgileri doldurundaha sonra en alttaki “Hesap oluşturun” basarak onay verin; şifreniz en az 8 haneli olsun ve alttaki gördüğünüz karakterleri de doğru yazdığınıza emin olun; ayrıca yazdığınız hotmail kayıt adının da daha önce alınmamış olmasına dikkat edin.

  Kaydolma linki: Tıkla

 2. kader dedi ki:

  yaaaa çok zor yardım edin

 3. nusret dedi ki:

  merhaba bence hotmail kurmak anlamsız gmail varken artık yandex mail alma da çok tutuluyor

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yasaklı sitelere giriş programı
Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Yasaklı Sitelere Giriş Özgürlüğün kısıtlandığı her alanda bunu engelleme ya da bir şekilde ulaşılamayan içeriklere ulaşma çabaları nitekim her alanda...

Kapat