Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hotmail Kayıt

hotmail

Eskimeyen, Kullanışlı Email Servisi
Hotmail Email kullanımı, MSN uzantılı email ile, Live uzantılı mail adresleri bir zamanın en popüler email servisleri iken günümüzde bu rolü kaptırmalarına karşın; Outlook ve Hotmail olarak devam etmeleri ve hizmeti yine sürdürüp güvenlik önlemlerini de arttırmaları üzerine bu email servis kullanımı ve hizmet alımları da devam etti.

Hotmail hesap açmak, Outlook üzerinden mümkün değilken, Live.com üzerinden giriş yaptığınızda, henüz  boşta olan ve alınmamış Hotmail.com uzantılı mail servisi alabilirsiniz. Servis hala ücretsiz ve telefon onayı ile giriş mümkün; güvenlik önemleri üst seviyede iken, pek çok website işi ve iletişim için, ayrıca Facebook hesap açmak için de başarılı şekilde kullanılabilir.

Hotmail Hesap Açma

Ücretsiz Email hesabı, Hotmail uzantılı mail almak için Buraya tıklayınız. Açılan sayfada, sağ altta yer alan “Şimdi Kaydolun” tıklayarak kayıt sayfasına ulaşınız. Bu sayfada ise; resimde de gördüğünüz gibi uzantıya Hotmail.com seçmeniz gerekiyor.

Şifre dahil olmak üzere, posta kodu ve diğer kişisel bilgileri doldurarak hesabı onaylayın. Daha sonra, hotmail  uzantısı için unutmayacağınız bir isim belirleyin; çoğu alınmış olsa da, değişik kombinasyonlar için de denenebilir.

Burada unutmamanız gereken bölüm; pek çok kişinin es geçtiği telefon numarası ya da başka bir e-posta adresi yazmak. Telefon numarasını ve varsa, bir başka e-posta adresini de yazmanızı öneririz. Şahsen, başka e-posta yazmamanızı, telefon numarası ise yazmanızı öneririz. Çünkü, yazdığınız e-posta adresi başkaları tarafındanj ele geçirilirse, bu hesap için de riskli olur.

Bunun yerine, Outlook.com ile Outlook.com.tr uzantılarını da seçmeniz elbette mümkündür. Bundan sonra ise, email hesabınız hazır. Hesabınızla, Twitter hesabı, Facebook hesabı, Instagram kaydolma ya da Yandex ile Google servis kullanımları için bu email hizmetinden faydalanabilirsiniz.

4 yorum yapıldı ilgili konu; “Hotmail Kayıt”

 1. caner harun dedi ki:

  hotmail kullanımı çok azaldı ama windows 10 gelmesiyle beraber almak şart

 2. seda dedi ki:

  5853963

 3. seda dedi ki:

  gerçekten çok güzel herkezle konuşa biliyorum

 4. berkay dedi ki:

  7

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat bayan avatar resimleri
3D Hareketli Xat Bayan Resimleri

Xat Bayan Avatar Resimleri Xat chat sitelerinde ve chat gruplarında kullanılmak üzere tasarlanan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz özgün Xat Avatar Resimleri bu yazıda...

Kapat