Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hotspot Shield Elite Reklamsız Sürümünü Türkçe İndir

hotspotshield elite indir

Güvenilir VPN Programı
Tüm dünyada en çok kullanılan VPN programı olan ve her türlü yasaklı siteyi açabileceğiniz Hotspot Shield ile reklamsı versiyonu ve özellikleri ile tanışın.

Diğer yazılarda bu programın özelliklerini ve sunduklarını ayrıca indirme yöntemlerinden de bahsetmiştik; bu yazıda ise Elite versiyon özellikleri yer alıyor.

Ücreti?
10 TL ye yıllık alabileceğiniz gibi 30$ için 1 yıllık deneme şansınız var; ayrıca 7 günlük denemesi de resmi sitesinde yer alıyor.

Avantajları?
Maç izleme siteleri ile iddia/bahis siteleri ya da video izleme siteleri gibi pek çok alana engelsizce proxy numaraları ile uğraşmadan ve DNS değiştirerek açılmayan sitelere hem gizli hem de reklamsız olarak lokasyon belirleme özelliği ile giriş sağlayabileceksiniz.

İndirme Linkleri
Hotspotshield.com ile hotspotshield.com.tr resmi sitelerinde indirme linki olduğu gibi 7 günlük deneme indirmek için ayrıca direk BURAYA tıklayarak ya da deneme sürümü olan versiyonu da BURAYA tıklayarak bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Daha fazla yasaklı sitelere giriş bilgisi için bakınız engelli siteleri açma.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat yenilendi
Xat Chat Sitesi Yenilendi

Yeni Xat Tasarımı Xat.com anasayfası ile onun değişik uzantı ve bölümlerinde gelen değişiklikte en çok göze çarpan bölüm ise anasayfa...

Kapat