Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hotspot Shield Reklamlarını Engelleme

hotspot shield reklam engelleme

Hotspot Shield İndirin
Öncelikle reklam kaldırmak için bunu kullanıyor olmanız lazım; yasaklı sitelere giriş için önerilen ve proxy değiştiren; güvenli ve en çok indirilen programlardan olan hotspot shield indirmek için direk sitesi olan hotspotshield.com üzerinden indirebilirsiniz.

Ayrıca yazılarımızda yer alan hotspot shield Türkçe bölümüne de bakabilirsiniz.

Can Sıkıcı Reklamlar
Hotspot Shield sekme reklamları ile yeni sayfa açılması ve en üstteki reklamlar can sıkıcı olabilir; hem  pop-up hem sayfa için reklamları engellemek için program kullanmanıza gerek yok; Chrome tarayıcısı ya da Mozilla Firefox için geliştirilen “Adblock” eklentisi ile kolayca reklamları engelleyin.

Eklentileri İndirme Adresleri

1-) Mozilla için : Eklentiyi indir  , Tarayıcıyı indir

2-) Chrome için : Eklentiyi indir , Tarayıcıyı indir 

Diğer Denemeler
Hotspotshield hızınızın yavaşlamasına neden olsa da en popüler ve oldukça başarılı bir program olduğuna emin olabilirsiniz.
Bunun yanı sıra mahkeme kararıyla engellenmiş sitelere giriş yazısı da sizlere yardımcı olabilir.

Çalışmasında reklamlardan dolayı kaldırmak istiyorsanız alternatif olarak Ultrasurf, SpotFlux ile HideIp gibi Ip değiştirme programlarını da deneyebilirsiniz.

Orijinal yazıdır, Yazan XRC Sonx.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xata giris yöntemleri
Xat’a Giriş Sorunu

DNS Sistemlerinde Çalışmama Sorunları Ülkemizden Xat'a giriş oranı büyük oranda "DNS Değiştirerek" olmaktadır; işte bu yüzden de ön plana çıkan...

Kapat