Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Hotspot Shield Türkçe İndir

Hotspot Shield türkçe indir

Bedava Proxy Programı
Hotspot shield için diğer yazılarımızda da gerekli bilgileri vermiştik.

Daha çok otomatik proxy bulma ve bedava proxy atama programı; manuel olarak proxy kurma ya da sürekli proxy için ip arama ve ip bulma sorunları ile uğraşmanıza bu program ile gerek yok; girilmeyen sitelere; yasaklı sitelere; açılmayan sitelere girebileceğiniz son çözümlerden ve kesin çözümlerden en önemlilerinden birisi Hotspot shield.

Yasaklı sitelere giriş için yasaklı siteler için dns yasaklı site girişi bakabilirsiniz.

 Hotspot Shield İndir
Hotspotshield proxy programını indirmek için TIKLAYINIZ.  

İlgili sayfa hotspotshield.com ana sayfasıdır ve 7 günlük gerçek kullanımı ya da demosunu kullanabilirsiniz; yanda özellikleri yer alıyor.

Burada ingilizce olduğu gibi indirin; sorun değil. Daha sonra program kurulduğunda dil değiştirme seçeneği var; güncellenen ve yeni şekli ile daha aktif ve gelişmiş özelliklere sahip Hotspot Shield ile kolay kullanımını Türkçe yapın.

İndirdiğinizde program açılacaktır; resimde de gördüğünüz gibi dil bölümüne gelmek için  sağ altta yer alan soru işareti (yardm) ile yanındaki share ve onun yanındaki settings giriniz; language bölümünden dili Türkçe seçin; böylece güncel sürümü Türkçe olark kullanacaksınız; çıkan yerde ayrıca bağlantıyı kes ya da bağlan diyebiliyorsunuz.

Detaylı bilgi için program kullanımı bakınız.

Sadece Yasaklı Siteler için Değil
Hotspot shield sizin bilgisayarı başka ip olarak gösterdiği için izlenmeyi ve bulunmayı da zorlaştırıyor; güvenlik için de kullanılabilecek bir uygulama.

Ayrıca dns bilgileri bakınız.

Fazlası
Daha fazlası için benzer yazılar ya da kategoriler bakınız.

Orijinal yazı, xrc sonx tarafından yazıldı.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
pr yüksek domain al
PR’si Yüksek Süresi Bitecek Domain Bulma

Domain Kullanımı ve Pagerank Nitekim her site sahibi eğer seo işleri ve arama motorları özellikle de Google ile ilgileniyorsa PR...

Kapat