Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Ilemi.Eu Online Sport

ilemi sports maç izle

Online Spor Sitesi
Online maç izleme sitesi ilemi.eu girdiğiniz zaman sizi ilemi.bz sitesine yönlendiriyor. Stopstream.tv gibi ilemi.eu sitesi de canlı spor karşılaşmalarına izin veren bir site.

Açılmama Sorunu
İlemi.eu ya da ilemi.bz sitesi açılmıyor ise DNS değiştirin ve Google ya da Open DNS kullanın; bakınız DNS Numaraları.
Önerimiz Open DNS 208.67.222.222 ile 208.67.220.220 kullanmanızdır.

Ayrıca donmadan izlemek için proxy de kullanabilirsiniz; bakınız hotspot shield kullanma.

Stopstream Benzeri Site
Burada dikkat ederseniz ilemi.eu gibi maç yayını yapan siteler stopstream ya da p2p4u.net veya ilemi.eu gibi sitelerden içerik alır ve sitelerine eklerler.

Dolayısı ile burada maç izleyenler de donarak ve geç açılması ile izlerler; oysa asıl yayını yapan bu sitelerdir.
İlemi.eu en çok bilinen sitelerden birisidir; Rojadirecta.eu gibi o da popüler bir maç izleme sitesidir;  Ilemi.Bz sitesini farklı yapan bir diğer durumda canlı maçları HD olarak sunmasıdır; tam boy izlerken bunu görebilirsiniz.

Ayrıca bakınız stopstream.tv ve myp2p.eu ile rojadirecta

Xat bilgisi  kişisel yazısıdır. Orijinal yazı 🙂

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
osd main controls locked sorunu
OSD Main Controls Locked Sorunu

Monitör Hatası Can sıkıcı bir durum olan "ATTENTION OSD MAIN CONTROLS LOCKED" sorunu  eski ya da yeni aldığınız monitörlerde gözükebilir....

Kapat