Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

İnternetten Cep Telefonuna Toplu SMS Gönderme

toplu sms gönderme

Cep telefonu kullanımının artması ve neredeyse her yaş ve her kesime hitap eden telefon kullanımı ile; bunun ticari bir randıman alanına dönmesi de kaçınılmaz olmuştur. Çoğu firma, cep telefonu bilgisini aldığı müşterisini kampanyalar için aramakta; bilinmeyen şirketler ise SMS göndererek şirketleri ve kampanyaları  ile duyurularını gerçekleştirmektedir.

Bireysel SMS gönderme
Bu internet üzerinden Ücretsiz olarak mümkün. Cep telefonuna ücretsiz  SMS Gönder yazısında da göreceğiniz gibi; bunu yapan pek çok site olmasının yanında; gönderilen SMS mesajında gönderen yabancı numara. Bunun dışında farklı özelik yok.

Toplu SMS Gönderme
Bunun için pek çok program olsa da, güncel olarak verimli çalışanı bulmak, ücretsizler arasında neredeyse imkansız. Ücretli olanlara vereceğiniz satın alma yerine de, toplu SMS hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Toplu SMS hizmetleri ile; kampanyalarınız, duyurularınız ile yine reklam gönderimleri; müşterilerinize özel fırsatlar ve şirketin üyelerine etkinlik gönderme gibi pek çok hizmeti de gerçekleştirebilirsiniz.

Hesaplı ve Güvenilir Toplu SMS Gönderme Şirketleri
İnternet üzerinde bunun için pek çok website bu hizmeti yapmakla beraber; adında sıkça söz ettiren ve büyük firmalarla çalışan; önerdiğimiz 2 adet SMS şirketi yer alıyor.

Ulusal SMS
Pek çok parti ve dershaneler ile sigorta  şirketleri ve derneklerle referansı olan sitede; her bir SMS gönderim için alt ücret 0.15 kuruş ile 0.25 kuruş arasında değişiyor. Bu aldığınız tarifeye göre farklılık gösterir.  Toplu SMS tarifelerinde ise Başlıklı SMS ve Numaralı SMS olarak 2 kategori var. Başlıklı için; vereceğiniz başlığa uygun olarak mesaj gitmekte; numaralı ise göndereni bilinmeyen numara şeklinde gelen SMS.

TC Kimlik fotokopisi bireysel için yeterliyken, kurumsal için de ek olarak vergi levhası gerekiyor. Bunların dışında, üyelik ücretsiz olup, güvenerek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Avantaj SMS
Bir diğer güvenilir sitelerden. Güncel olarak hizmet veren sitede, üyelik ücretsiz olup; SMS paketleri için “Başvuru Yapmak istiyorum” yazan sağ üst paneldeki numaradan arayıp sormanız gerekiyor. Fiyatlandırma, Ulusal SMS’e benzer olarak; başlıklı ve başlıksız şeklinde değişmekte ve 1K (1000) sms için ortalama 19-25 TL arasında değişmektedir.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook hesap ele geçirme
Facebook Hesabım Çalındı

Facebook Hesabım Başkasının Eline Geçti Facebook, en çok kullanılan sosyal ağ olmakla birlikte, sanal ortamda, mail üzerinden giriş ile riskli...

Kapat