Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

İnternetten Maç İzleme

internetten futbol izleme

Online Maç İzleme
İnternetten online maç izleme özellikle de online futbol maçlarını anında internet üzerinden izleyebilme herkesin aradığı en büyük konu.

Online maç izlemek için pek çok site bulabilirsiniz. Burada bilinmesi gereken bu sitelerin kimileri günceldir ve çoğu defa çalışır, kimileri ise arasıra, kimileri de o günkü kaç için vardır sonra yokturlar.

Güvenilir Siteler
Bir diğer önemli konuda maç izlemek için gittiğiniz sitenin güvenilir olması. Nitekim maç izlemek için video yerinde videoyu tıkladığınızda bilgisayarınıza trojen ya da keylogger inmiş olabilir yada virüs olabilir.  Bu nedenle güvenilir siteler olması çok önemli.

XSC Olarak Önerilerimiz

Sizlere kendimizin de ara ara denediği ve çalışan; güncel ve online maç keyfi tadabileceğiniz bazı web siteleri sunacağız.

Ancak sitelere bakmadan önce lütfen DNS DEĞİŞTİRİNİZ; maç izleme sitelerinin neredeyse hepsi yasaklandığı için DNS değiştirerek giriş yapınız, DNS adresleri için GÜNCEL DNS tıklayınız ya da ultrasurf için BURAYA bakınız.

 Maç İzleme Siteleri
Sizlere liste halinde sunduk;

  • STOPSTREAM.TV 
  • P2P4U.NET
  • MYP2P.PE
  • LIVETV.RU
  • LIVEBOXTV.COM
  • TRGOALS.TV
  • LIVEFOOTBALLOL.COM

Daha Fazlası
Yukarıdaki maç izleme siteleri günceldir. Diğer siteler için Maç İzleme siteleri adlı yazımıza bakınız.

stopstream için buraya, p2p4u için buraya, myp2p.pe için buraya da bakabilirsiniz, bilgi verme ve dns değiştirme yazılarıdır.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
face kur
Face Kaydol

Facebook Kaydolma Sorunları Daha önce facebook kaydol ve facebook kur ile ilgili bilgilendirme ve kullanıcı hizmetine yönelik yazılarda bulunduk. Ancak...

Kapat