Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

İş Bankası Açılmıyor

iş bankası açılmıyor

İş Bankasında Açılmama Sorunu
12 Haziran 2013;  öğlen saatlerinde başlayan bir dizi sorunlar zinciri. Önce İnternet bankacılığı, daha sonra ATM; ardından şubelerde işlem yapılamaması ve Kredi – Bankamatik kartların kullanılamaması…

Bu sorun yaklaşık 5 saattir sürmekte ve çözümü için de bugün işi olanlar ve alışveriş için – acil ödemeler için ya da para yatırma için bekleyenler de sıkıntı yaşamakta.

İş Bankası Hacklendi mi?
Bu tür iddialar forumlarda ve bazı siteler ile Twitter hesaplarında yer almakta (örneğin Ayyıldız hackledi vs) gibi tweetler de artmış durumda.

Oysa bunun saldırı olduğunu gösteren direk bir kanıt yok; bu yönde açıklama da yok; işte İş Bankası Resmi twitter hesabında yer alan bilgi:

 .

Olası Çözümler
Beklemekten başka bir çözüm gözükmese de; burada soru işareti uyandıran işlem sitenin ve işlemlerin Backup kısmının yansıtılmamış olması; umarız ciddi bir zarar yoktur ve sistem düzelir; nitekim İş Bankası ülkemizde en çok şubesi olan ve en sık kullanılan bankaların da başında geliyor; kart kullanım oranlarını da göz önüne aldığımızda bu açılmamanın ne denli önemli olduğunu görebilmekteyiz.

XRC Sonx, Orijinal bilgilendirme yazısıdır, kişisel gönderiler.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
buzdolabı tarihçesi
Buzdolabının Geçmişten Günümüze Gelişimi

Buzdolabının Geçmişten Günümüze Değişimi İlk buzdolabı 1877 yılında, Karl Linde tarafından elektrikli olarak yapılmıştır. Buzdolabının yiyecek bölümünün arkasında patlayıcı bir...

Kapat