Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

İsimtescil Açılmıyor

isimtescil açılmıyor

İsimtescil.net Erişim Problemi
İsimtescil.net 21 Ekim 2012 (21/10/2012) itibariyle geceden beri açılmama sorunu var.

Burada sıkıntı hosting ve domainlere ulaşamama. Hal böyle olunca hostingi bulunan siteler açılmıyor; ayrıca blogger yönlendirmesi olan domainler de açılmıyor.

Başta domaini Blogger yönlendirenler kuşkulu idi; belki de Blogger sildi… Ama sorun isimtescil.net üzerinde olduğu için biraz da olsa sevinme durumu oluştu.

İsimtescil Taşıma İşlemleri
Aslında bunu isimtescil ekibi daha önceden haber vermişti; 1 hafta önceden taşıma işleminin süreceğini açıklamıştı; ancak beklenmedik şekilde bu tür uzamalar olabilir normal görmek lazım ki Domain hizmetinde ülkemizde bana göre en iyi şirketlerden birisi.

Resmi Açıklama

İsimtescil. net Facebook sayfasındaki duyuru:

“Veri merkezimizde kablolama sürecinin uzaması sebebiyle taşıma operasyonumuzun planlandığı sürede tamamlanamadığını, teknik ekibimizden alınan bilgiye göre sürecin 17:00’de tamamlanmasının beklendiğini bilgilerinize sunar, sabır ve anlayışınız için tekrar teşekkür ederiz..”

Yani isimtescil.net açılmıyor diye sabırsızlanmayın; ayrıca başka sitelerde ya da forumlarda durmadan kötülemenize gerek yok çünkü uzun zamandır ilk kez bu tür uzun süren durumu görüyoruz.

Yeni gelişme ve haberler sitemizde yer alacaktır.

Orijinal yazı, XRC Sonx tarafından yazıldı.

 

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Canlı maç izleme siteleri
Maç İzleme Sitelerine Dikkat!

Online Futbol İzleme Pek çok kişi yasaklı olmasına rağmen değişik yöntemlerle canlı futbol yayını illegal yapan ya da  yurt dışı...

Kapat