Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Kemalpaşa Devlet Hastanesi Online Randevu

kemalpaşa hastanesi randevu

Kemalpaşa Devlet Hastanesi İzmir’de 7 sene önce Sağlık Bakanlığı’nın altında halkın hizmetine açılmış hatanelerden biri. İzmir’in bu yeni ve güzide hastanesinde tedavi olmak istiyorsanız internet veya telefon yoluyla randevu almanız gerekiyor. Eğer sadece hastane hakkında bilgi almak istiyorsanız Kemalpaşa Devlet Hastanesi’ne 0232 444 35 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Hastanenin resmi sitesi ise http://kemalpasadevlethastanesi.gov.tr adresinden yayın yapıyor.

.
Eğer bu hastaneden randevu almak istiyorsanız sitenin hemen sağında bulunan “e-182 Hastane Randevu Sistemi”ne tıklayarak internet vasıtasıyla randevu alabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadan sağda bulunan ve kırmızı olan “Randevu Al” butonuna basın ve karşınıza çıkacak yeni sayfaya TC Kimlik No ve şifrenizi girerek randevu alın. Eğer daha önce sistemden şifre almadıysanız yeni üye butonuna basın. Sisteme girdiğinizde, sol sekmelerin boş olduğunu görüyorsanız İl, İlçe, Hastane seçeneklerini doğru olarak seçin ve son olarak da hastalığınıza göre klinik kısmını seçin.
.

Diğer sekmeleri de boş bırakın ve “Randevu” ya tıklayın. Aşağıda çıkan seçeneklerden doktoru seçip hemen üst taraftan da zamanı ayarlayın. Randevuyu aldıktan sonra sağlık karneniz ve nüfus cüzdanınız ile hastanede en az 15 dakika önceden hazır bulunun. Sıranızı kaybetmemeye özen gösterin. Aksi taktirde tedaviniz veya muayeneniz gerçekleşmeyecektir.

.
Eğer internetten randevu size çok karışık geldiyse ALO 182’yi arayarak randevunuzu alabilirsiniz. Cep telefonlarıyla bu servis arandığı taktirde faturanıza en az dakikası için 43,89 kuruş işleyecektir. Ev telefonundan arayacaksınız 7-15 kuruş arasında ücretlendirme yapılıyor. Yani ev telefonundan arama en makul yöntemlerden biri.

 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
free virtual keyboard
Free Virtual Keyboard Download

Free Virtual Keyboard, birçok dil özelliği bulunan, fakat maalesef içlerinde Türkçe olmayan, ama en azından indirmesi de uygulaması da kolay,...

Kapat