Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Kendin Yap

Glittertools.com yayınladığı ve izin verdiği kodlar kullanılarak sunulan avatar yapma, yazı oluşturma, şekil yapma ve siteler için logo oluşturma gibi birçok hizmetten sadece birkaçı (ve muhtemelen bizi en çok ilgilendirenler) altta verildi.

Kullanmak çok basit, ancak açılmaları için bekleyiniz, javascript ve flash modunda oldukları için açılmaları biraz zaman alır.

Az biraz ingilizce bilmeniz gerekiyor, TEXT yazan yere yazmak istediğiniz kelime/cümleyi, “upoad your image” yazan yerden ise, kendi istediğiniz resmi yükleyip onu düzenleyebiliyorsunuz.

Text size ise yazı boyutu, rotate text ise yazıyı döndürmek demektir.

Bitirdiğinizde en alt kısmında yer alan “save code” ya da “get html code” bölümünü tıklayınız ve direk kodunu alıp, sitenizde veya myspace adresinizde, ya da xatspace adresinizde ve ya xat sohbet grubunuzda alt kısımda kullanınız 🙂

 
AVATAR VE RESİM YAPMA ARACI

SÜSLÜ VE ŞEKİLLİ YAZILAR YAZMA

XAT PAWN OLUŞTURUCU (ikon oluştur)

You can leave a response, or trackback from your own site.

4 yorum yapıldı ilgili konu; “Kendin Yap”

  1. Dragon cCc dedi ki:

    Haliyle şirketler de bu durumu baz alarak Xat takipçi satın alma yoluna girebiliyor.

  2. beyda dedi ki:

    bence güzel ama ağabeyim yükleme dodurur dedi acaba bu programlar dondurur mu? :'(

  3. tarkan dedi ki:

    Kendim yaptım dediğiniz gibi yardımınız için saolun

  4. Ellerinize sağlık ama yapılmıo:SS

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
nick oluşturucu
Xat Nick Oluşturucu

XSC Grubu yeni bir içerik daha ekleyerek xat kullanıcılarının istedikleri nickleri kendilerine yapmalarına büyük fırsat veriyor. Üstte bulunan Nick Yapma aleti...

Kapat