Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Kırmızıyol Üyelikleri Hakkında

Kırmızıyol Üyelikleri hakkında

ÖN BİLGİLENDİRME
Kırmızıyol.me ya da bunun değişik uzantıları ile buna benzer jigolo vs tür siteler ile masaj siteleri ve telefon numaraları için bilgilendirme yazısıdır.

ÜYELİK YAPMAYINIZ
Sizlere siteden veya bu tür sitelerden sahte olarak kızlardan mesaj gelebilir; bu mesajlarda dikkat etmeniz gereken farklı isimlerde ama benzer mesajların olmasıdır; bu şekilde sizi kandırırlar.

Sizler siteye üye olduktan sonra mesaj gönderme, arama yapma, canlı chat yapma için de premium hesap isterler ki aylık ve yıllık olarak değişen miktarlarda para alırlar. Sizler ödeme yaptıktan sonra da o gelen mesajlar bir daha gelmez; canlı chat ya da arama tıkladığınızda öylece beklersiniz; cevap veren olmaz.

Başınıza gelmeden önce uyarıyoruz; bunların benzerlerini şikayet sitelerinde ve başka blog yazarlarında da bulabilirsiniz; zaten bunların yasaklanmış olması d abu yüzden; değişik uzantılarla site açıp milleti kandırmaya devam ediyorlar.

Blogculara Duyuru
Bu yazıyı okuduysanız bu haberi sitenizde de paylaşınız; bu şekilde kimse madur olmasın ve bu tür sahtekarlar bu ortamlarda prim yapmasınlar.

İyi günler dilerim, SONX

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
yasaklı sitelere giriş için 5 yol
Yasaklı Sitelere Giriş 5 Pratik Yol

Yasaklı Sitelere Erişim Yöntemleri Xat bilgisi kişisel sitemizde ara ara yasaklı sitelere erişim için çözüm önerileri ve giriş yöntemlerini sunuyoruz....

Kapat