Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Klavye İndir

Güvenlik ve Özel Tasarım
Sanal klavye diyince çoğu kez akılda canlanan bunun bir güvenlik sistemi için var olduğudur, ancka eğer labtop kullanıyorsanız ya da masaüstünüzde mouse kablosu uzunsa sadece sanal klavye kullanarak mouse ile bilgisayarı uzaktan yönetip; dibinde durmanıza ve sürekli parmaklarla tuşlara basmanıza gerek yok.

Özel Güvenlik ve Dil Ayarları
Şimdi bahsettiğimiz programda Almanca ve Rusça ayrıca İngilizce geçerli olup; çoklu dil seçeneği ile kullanıma hazırdır.

Bilgisayarınıza özel güvenlik ayarı getiren bu uygulamanın bilgisayarınızda aktif olması için bilgisayarınızda NET Framework 2.0. yüklü olmalıdır; zaten yüklü değilse yüklersiniz, 5 dakika sürmez.

İndirme Linki
Bahsettiğimiz klavye “Sanal Klavye 3.1.0″ ve arayüzü kullanımı oldukça basit.

İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Diğer Sanal Klavye İndirmeleri için BAKINIZ
Sitemizde yer alan sanal klavye indirme linkleri ve bilgilendirme ve diğer ekran klavyeleri için; Ekran Klavyesi ile Ekran Klavyesi Ayarları ve İndirme sayfalarına bakabilirsiniz.

XRC Soner 

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Facebook İfadeleri

Klasik İfadelerde Kodlar Aynı Bildiğiniz gibi klasik MSN ve sohbet kutularında ya da xat sitesinde kullandığınız ifade kodları sabittir ve...

Kapat