Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Xat Link Gücü

xat link gücü

Grup Gücü
Yeni xat grup gücü “link power“. Listede 400 xats olan bu güç LİMİTSİZDİR. Gücü grubunuza atadıktan sonra sohbet kutusu ayarlarında aktifleştirip kullanmaya başlayın.

Neye Yarar?
Bu güç grubunuzda ana panelde istediğiniz kelimelere istediğniz linki verdirtmeyi sağla. Örneğin genele wiki yazısını gönderdiğinizde wiki’nin altı çizili çıkar. Tıkladığınızda ise sizi xat.com/wiki’ye gönderir. İşte sizler de kendi grubunuza böyle linkler atabileceksiniz.

Kullanımı
Gücü atadıktan sonra ilk olakar vermek istediğiniz linki kısaltmanız gerekiyor. Önce BURAYA tıklayarak bit.ly ansayfasına gidin. Daha sonra linkinizi oraya yazarak kısaltın ve biy.ly’nin en sonundaki kodu alarak grubunuzun panelinde gücün yanında olan boşluklara girin. Ondna önce ise ne şekilde gözükmesini istiyorsanız onu yazın.

Kafanız Karışmasın
Açıklamadan anlamamış olabilirsiniz. O yüzden örnek gösterim yapacağız:

BURAYA tıkladık. Linkimiz http://www.xatbilgisi.com/link bunu kısaltacağız. Genelde kişiler link yazısı gönderdiklerinde altı çizili olsun ve tıkladıklarında bu yazıya gelsinler. Bit.ly anasayfasına gittikten sonra linkimizi yazdık. “Shorten” yani kısalt tıkladıktan sonra linkimiz şu şekilde gözüktü:
http://bit.ly/eybYyT

bit.ly’den sonraki kısma dikkat edin:  eybYyT
İşte bunu panelde yazmamız gerekiyor; bu bizim linkimiz Gözükmesini istediğimiz yazı ise link. O halde:
=> link, eybYyT
İşte bu sayede genelde link yazısı olduğunda eybYyT’li olan bit.ly adresine gönderilecek ve o da bu yazıya gönderim sağlayacak.

Çoklu Kullanım
Aynen dediğimiz gibi, çoklu kullanımda da aralara virgül atmanız gerekiyor. Örneğin:
Link, eybYyT,Deneme,ekHolST… gibi.

You can leave a response, or trackback from your own site.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Xat Link Gücü”

  1. bycanlar dedi ki:

    biri bana öretsin

  2. Sedat Bursa16 dedi ki:

    GüzelMiş Keşke Xat Kapanmadan Çıksaydı Bu powers :)))) isteyen facebookda ekleyebilir oyunzindani@gmail.com

  3. gamze dedi ki:

    Ya bunu kuramadım ben almanyada oturuyorum grubum var nasıl kurcm?

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Xat açılacak mı
Xat Açılacak Mı?

Xat'a %100 Programsız, Register Sorunu Olmadan Giriş yapmak için TIKLAYINIZ. Çok Zor Xat.com kapatldığı netleşince, şimdi akıllarda açılacak mı sorusu...

Kapat