Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Livetv.ru Açılmıyor

Online Maç İzleme Sitesi
7/24 Online canlı futbol maçı, internetten spor izleme sitesi olan livetv.ru sitesi (türkçesi için /tr ekle sonuna) internetten tıklayınca açılmıyor ve hata veriyor.

Her Türlü Spor İçin İdeal
Birçok spor branşı için önerilen bu sitede, açılmada sorun olması muhtemelen yasaklanmasıyla alakalı.

Yasaklanan sitelerden olan (yayın haklarına dair olduğu için, özellikle digiturk futbol vs) bu siteye giriş için önerimiz dns değiştirmenizdir.

Yasaklı Sitelere Giriş için DNS

Bizler HİÇBİR ZAMAN bir siteye girmenizi özellikle ÖNERMEYİZ, bu yazının amacı da giriş için sizlere yol göstermektir.

Nasıl güvenlik için sanal klavye öneriyorsak; Xat’da güvenlik için Google authenticator öneriyorsak yasaklı sitelere giriş için ise DNS değiştirmenizi öneriyoruz.

DNS Adresleri
Hem futbol sitelerine, hem de açılmayan xat gibi sohbet sitelerine hem de bahis siteleri vs girebileceğiniz adresler ile ilgili;,

linklerine tıklayarak gidebilirsiniz.

XRC Soner

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xat delist sohbet grubu
Xat Sohbet

Xat'ın Genel Kuruluş Sebebi Bildiğiniz gibi 1997 domain 2006 chat sistemiyle hayata geçen ve aktif olarak hizmet veren xat sisteminin...

Kapat