Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Maç İzleme Sitelerine Dikkat!

Canlı maç izleme siteleri

Online Futbol İzleme
Pek çok kişi yasaklı olmasına rağmen değişik yöntemlerle canlı futbol yayını illegal yapan ya da  yurt dışı siteler üzerinden izleyebilmektedir.

Bazı sitelerde ise maç izleme linkleri yer almaktadır; ancak burada önemli olan sorun ise izleme linklerinin kayıt karşılığı ve belli ücretle verilmesidir.

Ücretli Maç İzleme
Maç izlemek için siteye baktığınızda ücretli olarak yazar; siz ödeme yaptığınızda ise site içinde site açma kodu iframe ya da dış link ile sizlere maç izleme linki verilir.

Dikkat etmeniz gereken ise maç izleme linkleri kendilerinin değil; başka site üzerinden. Örneğin p2p4u www.thefirstrow.eu ücretsiz canlı maç izleme sitesi iken; bunu çok az kişi bilip ayrıca giremez; çünkü DNS ile açılmayabiliyor ki açılsa da maç videoları donuyor; proxy ile de normal açılıyor. İşte verdikleri linkte bu tür site yer alıyor; siz başka yerden izliyorsunuz ki arada donuyor ama ödediğiniz  ücret ise boşuna gidiyor.

Maç İzleme Siteleri
Bizler Xatbilgisi.com olarak kullanıcıların bu tür yanılgılara aldanmaması için öne çıkan ve çok sık kullanılan bazı maç izleme sitelerini online maç izle ve kesintisiz maç izle ile maç izleme siteleri gibi yazılarımızda paylaştık.

Buradaki yazılarda da görebileceğiniz gibi o tür siteler üzerinden link vererek sizlerden ücret isteyebilirler. Bu tür tuzaklara karşı bilinçli ve güvenli durmanızı öneririz.

Ayrıca ücret vermeniz gerekirse direk Lig TV ya da ilgili spor branşı neyse örneğin Şampiyonlar Ligi vs bu yayını yapan kuruluş ile anlaşmanızı öneririz.

Orijinal yazıdır, XRC Sonx tarafından bilgilendirme amacıyla yazıldı. Çalıntı yapmayınız.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
blogger alan adı yönlendirme
Blogger Domain Yönlendirme

Domaini Blogger Sisteminde Kullanma Google Blogger hizmetinde kendi domaininizi kullanıp özel bir site ve bedava hosting hizmetlerinden yararlanabiliyorsunuz. Google hem...

Kapat