Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

MatchBan

xat matchban power

Yeni Oyun Güçlerinden
Snakeban ve spaceban güçlerinden sonra yenisi olan matchban çıktı. Limitli olarak çıkan gücün liste fiyatı 600 xats idi. Ancak şimdi tradede daha yüksek miktarlarda satılıyor. Önümüzdeki hafta 2000 tanenin daha alt fiyatlarda çıkacağı belirtiliyor. Bu yüzden şimdiden yüksek miktarlarda xatslara bu gücü almak mantıksız.  Listeye bakmak için TIKLAYINIZ.

Kullanımı
Diğer grup ve oyun güçlerindeki gibi kullanıcının nickine tıkla süreyi gir ve matchban tıkla. Bu kadar basit.

Almadan Önce

Listede gücü almadan önce 6 saat matchban oynunu bitirmeniz gerekiyor.

Oyun Hakkında
Aynı renk ve şekildeki ifadeleri yan yana/üst üste getirmeniz gerekmektedir. 3 tane olması yeterlidir. Test etmek için oynu oynamak üzere istek gönderebilirsiniz. Grubumuzda oynamak için TIKLAYINIZ.

Yeni Oyun Güçleri
İstediğiniz oyun güçlerini xata önerebilirsiniz. Seçilen ve beğenilenler xat tarafından çıkarılabilir. xat.com/vote bakınız.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
xatspace düzenleme
Xatspace Değişiklikleri

Beklenen Değişiklikler Bir önceki yazımızda belirttiğimiz ve olması muhtemel dediğimiz değişiklikler ortaya çıkmaya başladı. Bunlardan ilki de xatspace için ortaya...

Kapat