Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Minecraft Eşya Kodları – item Kodları Yapma

minecraft item hilesi
Tüm İşletim Sistemlerinde Çalışan Yasaksız Pratik Hile!
Minecraft’ta itemlere klavyeden yazacağınız (altta belirttiğimiz şekilde) komutlarla daha basit bir halde sahip olabilirsiniz. Hile olarak nitelendirsek de bu komutların hiçbir şekilde kullanımında bir risk yoktur. Ban vs olaylarına takılmazsınız. Ayrıca oyunu açtığınız her işletim sisteminde çalışmaktadır.
.
Item Hilesi Yapma
Minecraft item hileleri
nden yararlanmak için, yeni bir dükkan açtığımız da Options seçeneğine gidip ” Allows Cheats ” bölümünü ON yapmanız lazım. Bu işlemi yapmakta ki amaç hile kodlarına izin vermektir. Kısaca yapılacak hileye yol açıyorsunuz. Bu aşamadan sonra minecraft item kodları aktif edilebilir.
.
Bu işlemi yaptıktan sonra, klavye’den T tuşuna basıp;
/give Nick ID Q
.
/give : İtem satın almak için
Nick : Oyuna giriş yaparken kullandığınız kullanıcı adı
ID : İtem kodu
Q : Quantity (Miktarı) (En son 32yazabilirsiniz.)
.
Örnek: /give NİCKNAME 276 1 kotumunu girin
Aşağıdaki resimde itemlerin kodlarını bulabilirsiniz.
.
item hilesi

item hilesi

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
minecraft hileleri ağaç kesme
Pratik Minecraft Oyun Hileleri

Bu yazımızda düşük grafik özelliklerine rağmen tüm dünyada çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmasını başaran MineCraft’ta yapabileceğiniz hilelerden bahsedeceğiz....

Kapat