Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Mobil DNS Değiştirme

mobil set dns uygulaması

Mobil İnternet Kullanımı
Telefonlardaki hızlı gelişme ve akıllı telefonlar ile internete girme döneminde artık ortaya çıkan en önemli sorun cep telefonunda DNS değiştirme.

Bunun sebebi kısa ve açık: açılmayan sitelere giriş ya da diğer sitelere daha hızlı girme.

İzin Veren Telefonlar
Akıllı telefonlar dediğimiz özellikle yeni çıkan Samsung S3 ya da HTC One x ile Iphone telefonları vs sayıalbilir burada önemli olan google play gibi marketin yer alması ya da uygulama listesinin bulunması ve telefonun da buna yetebilmesi.

Genel olarak yeni ve ileri android samsung ürünleri, iphone ürünleri, blackberry ve htc telefonları ile sony ericson vs sayılabilir.

Telefondan maç izleme siteleri için bakınız mobil maç izleme

Cep Telefonunda DNS Değiştirme
Bu oldukça basit; öncelikle uygulama merkezine gitmeniz gerekir. Örneğin HTC Nexus One telefonunuz var ise Android olduğu için Google Play girin ve market aramalarında DNS  yazın ve çıkan sonuçlarda “DNS Changer” ya da “DNS Settings” ile “Set DNS” gibi uygulamaları indirin ve indikten sonra wifi açıp internete bağlanın.

En çok kullanılan dns adresleri için bakınız DNS Numaraları

İnternete bağlanınca uygulamayı açın ve seçili yerden manuel ya da orda otomatik gözüken dns adreslerini seçerek aktif edin.

Artık telefondan istediğiniz yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz.

XRC Sonx= Orijinal yazıdır, kaynak belirtiniz :)

2 yorum yapıldı ilgili konu; “Mobil DNS Değiştirme”

  1. amed diyor ki:

    çok güzel

  2. ırmak diyor ki:

    facebook olmasını çok isterimmmmmmmmmmmmm

Yorum Yap

Gerekli
Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Devamını oku:
xat sorunları
Neler Oluyor?

SON ZAMANLARIN TARTIŞMASI Birçok kişi xats/days ya da powers kaybettiğini, xat kayıtlı hesabında bunların yok olduğu şikayetleri ile geliyor ve...

google pagerank güncelleme
Google Pagerank Güncelleme

7 Kasım 2012 Google Pagerank güncelleme ve sitelerin sayfa değerlerinin değişme tarihi; genel olarak birkaç gün süren işlem; pek çok...

Kapat