Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Mobil Maç İzle

mobil maç izle

Online Maç Keyfi
Akıllı telefonların piyasada çok fazla yaygınlaşması ve binlerce uygulamanın da buna eşlik etmesiyle mobil maç izleme hiç de zor değil.

Uygulamalarla ya da Siteden izleyin
Telefonunuz android ya da Apple store gibi maç izlemek için uygun olan Tvu player ya da Justin tv indirebilecek düzeydeyse direk marketten indirebilirsiniz.

Bununla birlikte; telefonunuzdan direk maç izleme sitelerine girerek de maç izleyebilirsiniz.

Maç izleme siteleri için internetten maç izleme yazımıza bakınız.

Diğer Telefonlar için
Örneğin Symbian için mobil tv player indirerek tv üzerinden izleyebilirsiniz; ya da bir player kurup (örneğin adobe flash player) sonra da siteden izleyebilirsiniz.

Maç Sonuçları için
Bunları da gene uygulamalardan aramaya maçkolik, iddia ya da sahadan gibi site isimlerini yazarak sonuçları güncel olarak izleyebilirsiniz.

Önerimiz Site üzerinden İzlemeniz
Tabii ki eğer telefonunuz sitelere normal giriyorsa (örneğin samsun s2s3 ile experia telefonları ya da iphone ile HTC nexus gibi) serilerde direk internet sitesine girip, maçı tam boyut yaparak izleyebilirsiniz.

XRC Sonx

Bir yorum yapıldı ilgili konu; “Mobil Maç İzle”

  1. Futbol Adamı dedi ki:

    Açıkçası Tuttur ile Nesine kullanıyorum; Firstrow sports da işimi görüyor

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
Yasaklı Sitelere Giriş Ayarları

Yasaklı Sitelere Nasıl  Girilir? Bitmeyen ve sonu da gelmeyecek olan bir arama konusu olan yasaklı sitelere giriş yolları sitemizde diğer...

Kapat