Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Mobil Telefonda Maç İzleyemiyorum

teelefondan maç izleme

Mobil Maç İzleme Seçenekleri
Telefondan maç izleme için farklı seçenekler göz önüne geliyor. Burada izlediğiniz maçın ücretli ya da ücretsiz platformda olması ile maç özeti mi ya da canlı mı olup olmadığı önemlidir.

Televizyon programlarının verdiği maçları, şifreli kanal değilse eğer, o kanalı veren herhangi bir TV programı ile izleyebilirsiniz. Örneğin Android için “Canlı TV” uygulamalarından herhangi birisini kurarak basitçe izleyebilirsiniz.

Şifreli Maçlar
Bunları hangi platformda olduklarına göre satın alarak izleyebilirsiniz. Örneğin Süper Lig için Digiturkplay üzerinden satın alarak ve telefonunuzdan da Digiturk uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz. Bu D-Smart için de benzer şekilde uygulama üzerinden indirerek izlenebilir.

TivibuSpor tarafından verilen maçları da yine Tivibu üyeliği satın alarak ve telefonunuzdan da Tivibu uygulamasını indirerek izleyebilirsiniz.

Ücretsiz Canlı Maç İzleme
Bu kısmen daha zor olan aşamadır. Burada ücretsiz olarak canlı maçları izleme amacı vardır. Bunu yapabilmeniz için Maç İzleme Siteleri ile Online Maç İzle sitelerini güncel olarak bilmeniz gerekiyor.

Maçları izlemeniz için telefonunuzda Adobe Flash Player uygulaması olmalıdır. Yeni Android telefonlarda ve IOS telefonlarında bu destek olmamakla beraber bunu sağlayan uygulamalar vardır.

Önerilen Çözüm: Dolphine tarayıcısını indirmeniz ve onunla beraber Flash Player kurulumuna da izin vermeniz gerekiyor. Bununla beraber telefonunuzdan DNS değiştirmeniz de tarafımızca önerilir. Bakınız Mobil DNS Değiştirme.

Ardından güncel maç izleme sitelerinden birine girerek maçı açmanız lazım ki burada canı sıkan en büyük durum video öncesi reklamlardır. Bu reklamları kapatırken pop-up olarak açılan yeni sekmeler olacaktır ki buna alışmanız gerekiyor, gerçekten can sıkan bir durum.

3 yorum yapıldı ilgili konu; “Mobil Telefonda Maç İzleyemiyorum”

  1. Ahmet Can dedi ki:

    Telefona Tivibu indirdim, Tivibu üyeliğim var, Şampiyonlar ligi kusursuzca izliyorum

  2. Barış dedi ki:

    Gs maçlarını izlemek bana yeterli, tek ilgi alanım 😉

  3. Remzi Baba dedi ki:

    Güncel bilgi güzel olmuş, benim denediğim site Lshunter idi, her maç neredeyse vardır ama telefonda açılmıyordu, Dolphine işe yaradı teşekkürler

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
spor toto devretti 2015
Spor Toto 3. Kez Devretti: Toto Oynama Zamanı…

Spor Toto 28. Hafta (10 Mart 2015) haftasında yer alan maçlarda 15 bilen ve 14 bilen çıkmadı. 2 haftadır devreden...

Kapat