Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

Müzik

Xsc sitesi online müzik dinleme sayfası.
Alta değişik radyolar eklendi, istediğinizi çalıştırıp, anında dinleyebilirsiniz.
Kodlarda bozukluk olduğunda lütfen iletişimden bildiriniz.

Uyarı: Yer alan videolarda klip yoktur, Youtube’den alınıp koyulmuştur; telif hakkı için videoya yazma; sitemizden kaldırılması için de yorumlarda ya da iletişimden bize gönderme yapabilirsiniz.

Popüler seçme şarkılardan alıntı parçaları

2013 popüler şarkıları dinle

Türküleri dinle

 

4 yorum yapıldı ilgili konu; “Müzik”

 1. rüya dedi ki:

  merhaba bunun benzeri gibi siteme nasıl online radyo eklerim acaba

 2. Joseph dedi ki:

  Eline sağlık güzel hazırlamışsın. Bir iki öneride bamunluk isterim.1. Header kısmını biraz daha küçültebilirsin temanın genel duruşuna göre biraz büyük gibi geldi bana… Tabi kullanıcılar kendileride istedikleri gibi düzenleyebilirler ama demo sayfanında görünüşü biraz daha güzel olur. 2. Bu yazıyı paylaş kısmını çok büyük tutmuşsun. Tema da bu kısım çok fazla öne çıkıyor. yazıyı paylaş kısmını ana görünümde değilde ziyaretçiler yazının içine girince görünür hale getirebilirsin…Teman ile ilgili Lisans koşullarını yazmamışsın. Yazında ufaktan belirtirsen iyi olur…

 3. kemal dedi ki:

  Bu müzikleri xat siteme nasıl ekleyeceğim olmuyr kabl etmiyor?

 4. fehim dedi ki:

  slm

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.