Sponsor Bağlantılar
XSC Haberleri
xat haberleri
Sponsor Bağlantılar

* SPONSOR BAĞLANTILAR *

Myp2p Açılmıyor

myp2p maç izleme

Maç İzleme Sitelerinden
Maç izleme sitelerinin başında gelen myp2p.eu sitesi bazı kesimlerde açılmıyor. Nitekim kısa bir zamana kadar bu site yasaklıydı. Bunun gibi maç yayınları yapan siteler ülkemizde yayın hakları ve sözleşmeler gereği kullanıma kapatılıyorlar.

Siteye Erişim Sağlanabiliyor
Değişik ip adresleri üzerindne siteye girdiğimizde sorunla karşılaşmadık. Şu an için yasaklanmış olmayan bu siteye erişim sağlayamayanlar bilgisayarlarında DNS değişikliği yaparak ya da programlar kullanarak veya erişim sağlayan siteler üzerinden giriş yapabilirler.

Alternatif Çözümler

myp2p.eu giremeyenler için bir takım çözümleri altta sıraladık.

Birinci yol DNS değişikliği yaparak erişim sağlayabilmek. DNS değişikliği ve sağlam, çalışan dnsler için BURAYA tıklayarak ilgili bölüme bakınız.

İkinci yol programla girmek. Şüphesiz bunun için de en az kasan, en hızlı çalışan basit ve güvenli olan Ultrasurf denemek. Gerekli bilgiler ve indirme işlemleri için BURAYA tıklayarak ilgili bölüme bakınız.

Üçüncü yol ise bazı siteler üzerinden erişim sağlayabilmek. Burada sizlere önerebileceğimiz siteler arasında ktunnel.com ile yasakli.net siteleri yer alıyor.

Çözüm Önerilerinizi Paylaşın
Diğer kullanıcılara da yarcımlı olması açısından bildiğiniz diğer yolları yorumlarda yazarak kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yap

*

Yasaklı Sitelere Giriş Bilgileri ile Maç izleme ayarları ve online maç siteleri ve Facebook'a kaydol bilgileri ile Facebook güvenlik haberleri ve fazlası Yasaklı Sitelere Giriş sitemizde yer almaktadır. Sitemiz bireysel kurulmul olup; içerikler bilinen kaynaklardan denenerek ve pratik metotlarıyla gösterilmekte; sitemizde maç yayını ya da naklen gösterimler ile kişisel hakları ihlal eden durumlar için paylaşım alanı ya da telif materyali içermemektedir. Bu konuda itirazlarınızı iletişimden yapabilir ya da "Soneregetip" Skype ekleyerek yapabilirsiniz.
Önceki yazıyı okuyun:
facebook resim yapma programı
Facebook Sayfa Resmi Yapma Programı

Sayfalarınıza Özel Özgün Resimler Yapın Facebook'un kullanıcılara sunduğu imkanlardan olan sayfa oluşturma özelliği gittikçe yaygınlaştı. O kadar syafa arasından hem...

Kapat